Urban Space 100 запрошує на дегустацію південно-американської кухні від посла кулінарної культури США — Кріса Уільямса .

Крісу Вільямсу завжди судилося стати кухарем, він просто ще не знав цього. Залучений до вивчення кулінарії з юних років, він відвідував Le Cordon Blue в Остіні, штат Техас, і незабаром почав подорожувати по всьому світу, працюючи в закусочних в Литві, Англії, США і у всіх проміжних точках. Його ненаситний голод дізнатися все про світові кухні несподівано привів його назад — до його родоводу. Так, у 2012 році відкрився ресторан південної кухні «Lucille's» названий на честь його прабабусі Люсіль Бішоп Сміт, яка була педагогом, кулінарним новатором і успішним підприємцем.
Як каже сам Кріс: «Все, що нам відомо про оригінальну американську кухню, це те, що вона прийшла до нас від рабів. Південний дух є базою американської сучасної кухні і це тільки тепер визнається дійсністю. Найкраща їжа, яку я коли-небудь знаходив, де б я не був, є їжею бідних людей. Я вважаю, що це найкреативніша їжа. Це не модна, красива, підроблена їжа. Це просто чесна їжа. І я думаю, я вважаю, що це красиво »

У програмі події:
 проготування південно-американської кухні прямо у вас на очах: закуски, основні страви та десерт
 музичний супровід від dj з S2DIO що гратиме на платівках jazz, blues, funk, disco
 дегустація страв

Спільно з Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США
Організатор — Анна Гойсан та ГОСТ Бар

Коли: 06.06
О котрій: 18:00
Де: Urban Space 100


Встигніть зареєструватись: https://forms.gle/H3F2kiduVwjYpGxG7 аби поласувати страви від Кріса Уільямса 
Вхід вільний!