Сходження на найвеличніші двохтисячники України.

Маршрут: м.Івано-Франківськ - с.Лазещина - Козьмещик - пол.Головчеська - г.Петрос (2020) - екологічний пункт "Перемичка" - г.Говерла (2061) - Заросляк - м.Івано-Франківськ

Вартість - 1300 UAH
Тривалість: 3 дні

День 1 (пол.Головчеська) 6,4 км
Збір групи на залізничному вокзалі у місті Івано-Франківську до 10:00. Замовленим транспортом переїзд до поселення Козьмещик, звідки виходимо на маршрут. Перехід на полонину Головчеську - 6,4 км, набір висоти 674 м. Тут розіб'ємо табір для ночівлі.

День 2: (Петрос 2020) 6 км
Після сніданку починаємо штурм першого двохтисячника, гори Петрос (2020). З місця стоянки до вершини 1,3 км, набір висоти 467 м. Підйом не з легких, але краєвид з вершини вартий тих зусиль. Після сходження тим ж маршрутом спускаємось до підніжжя та переходимо до наступного місця стоянки біля екологічного пункту "Перемичка", що розташований в сідловині між Петросом та Говерлою. Довжина треку 4,6 км, перепад висот 501 м. Ночівля.

День 3: (Говерла 2061) 6,2 км
Цей день розпочнеться із підйому на найвищу гору України - Говерлу (2061). Від кемпінгу до вершини 2,9 км. Набір висоти 516 м. Досхочу насолодившись панорамами Карпат зі стелі України починаємо спуск до турбази Заросляк, де нас чекатиме транспорт до Івано-Франківська. Спуск - 3,3 км, спад висоти 784 м. Прибуття на залізничний вокзал Івано-Франківська близько 17:00.

Важливо:
Можливі зміни в маршруті по ініціативі керівника групи, в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих факторів.Передоплата: 300 грн. В разі вашої відмови від мандрівки, дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року.

У вартість включено:
- триразове харчування на маршруті (сніданок та вечерю готуємо на вогні, обід – бутербродний перекус + шоколад, горіхи і т.п.);
- вхід у заповідник;
- послуги гіда (інструктора) протягом всього маршруту;
- оренда казанків, газовий пальник, кухонне спорядження;
- групова аптечка.

У вартість не включено:
- проїзд з Івано-Франківська до початку маршруту та назад (орієнтовно 300-400 грн, в залежності від кількості людей в групі. Для зручності наймаємо транспорт місцевих перевізників, який довозить нас до початку маршруту;
- особисті витрати (сувеніри і т.п.)

Спорядження:
Обов'язкове особисте спорядження:
- Туристичний рюкзак (об’єм 50-80 літрів);
- Намет;
- Спальний мішок;
- Каремат;
- Налобний ліхтарик;
- Кружка, миска, ніж, ложка;
- Дощовик.
При відсутності рюкзака, спальника чи каремату, є можливість взяти ці речі на прокат. Дане питання вирішуємо індивідуально з кожним учасником групи перед походом.