Розриваєшся між улюбленою справою і роботою? Не уявляєш, як заробляти гроші, допомагаючи іншим? У тебе вже є бізнес – хочеш дати йому "людське обличчя"? Тобі шлях у соціальні підприємці. Роби перший крок – приходь на «Гараж ідей» соціального підприємництва!

 Коли? У п'ятницю, 07 червня 2019 р., з 15.00 до 19.00.
 Куди? м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, 23,. завод Промприлад, четвертий поверх.

 Скільки коштує? Усі витрати покриває проект "Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою "знизу", за фінансової підтримки Європейського Союзу. Тож для тебе участь, роздаткові матеріали і вода-чай-кава-тістечка - безкоштовні.

 Кого ми запрошуємо?
- соціальних стартаперів;
- власників малого та середнього бізнесу, яким цікаво розвивати співробітників і клієнтів, позитивно впливати на екологію, культуру, спосіб життя громади;
- представників громадських та благодійних організацій, які вирішують соціальні проблеми;
- активістів, які хочуть змінювати місто не разовими акціями, а через бізнес із сенсом;
- студентів, які думають про власну справу.

 Як потрапити на Idea Garage?
Заповнюй анкету до 3 червня включно: http://bit.do/eQB2f
З-поміж надісланих заявок експертна комісія обере 50 найкращих. Упродовж 4-5 червня ти отримаєш запрошення, якщо твоя мотивація до участі в заході була переконливою.

 Що робитимемо 4 години на Idea Garage?
1. Розберемося, що ж таке соцпідприємництво, чим воно відрізняється від звичайного бізнесу, від громадського активізму і благодійності.
2. Дізнаємося, які соціальні проблеми найбільше хвилюють франківчан і мешканців інших міст України.
3. Поділимось ідеями соцпідприємств або придумаємо на місці.
4. Здобудемо шанс потрапити на хакатон і бізнес-акселератор, а також отримати фінансову і менторську підтримку для свого соціального підприємства.

 Idea Garage проходять у травні-червні 2019 року в 12 містах України в межах проекту "Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою "знизу", за фінансової підтримки Європейського Союзу. Організатори Idea Garage в Івано-Франківську: Український форум благодійників, SILab Ukraine, компанія Civitta, платформа "Тепле Місто".