За кожною моєю картиною - ціла історія та карта моїх емоцій! І Ви, мабуть, не знали, що я: - з 2012 року малюю щодня за покликом душі впродовж всього життя. Не маю жодної художньої освіти і навіть не відвідувала художню школу в дитинстві. Малювання - частина мене, що довго спала і чекала, поки її розбудять! Раджу всім - здійснюйте свої дитячі мрії, до того, як вам виповниться 70)

Як я наважилась? Перестала собі докоряти за непрофесійність, відсутність художньої освіти та неправильну побудову чи композицію. В один момент я зрозуміла, що в цьому моя СИЛА. Я ніде не навчалася, мені не нав'язували чийсь почерк, не ставили в жодні рамки. Я малюю, як відчуваю. Жодних правил. І ніхто більше так не намалює!

- я ніколи не малюю картини в поганому настрої чи коли погано себе почуваю. Я вірю в енергетику картини і не хочу вкладати туди жодний негатив. А ще малювання - не панацея від стресу чи арт-терапія, це моя молитва. Мабуть тому, маючи два мольберти, я малюю сидячи на колінах. Іноді я справді відчуваю, що молюсь в цей момент.

Створюю картини не для себе, а для позитивних емоцій інших людей. А ще не витримую жодної своєї картини перед очима, бо вона для мене не буває завершеною. Постійно хочеться домальовувати та щось переробляти. Це затягує. Коли малюю, на фінальному етапі зупиняюсь, підписую картину і все, стараюсь більше не вдивлятись в полотно. Нехай вона тепер дихає сама. - я малюю завжди вночі. Це мій єдиний вільний час і саме вночі приходить натхнення. Інколи не можу себе змусити сісти за роботу о 22.00 вечора. А от опівночі відчуваю благословення, легкість і неймовірну енергію творити. Ось така я насправді. Ось такі мої картини і мій Всесвіт. До чого я все це? До того, що нехай ніщо і, тим більше, жодні людські балачки не зупиняють вас на шляху до мрій! Чи то малювання в 35, чи то курси англійської в 50, чи клас фортепіано в 60. Життя одне і ми в нього одні!