Відкриття виставки відбудеться 11.06 о 16:00.

Визначення цінності мистецької роботи є абстрактним поняттям, і сучасне мистецтво все більше заохочує публіку орієнтуватись тільки на свої відчуття.

Поява великої кількості митців та мистецьких творів провокує питання визначення понять цінності (художньої і матеріальної) мистецьких робіт, а також питання: чому популярність імені автора впливає на художню якість роботи?

Абстрактне мистецтво вже давно перестало нести для глядача хвилюючі моменти занурення в свою сутність, так і не розпочавши якісно цього діалогу. Штучно прискорене ознайомлення з цим видом мистецтва створило йому амплуа дизайнерського доповнення, так до кінця і не розкривши основної суті безпредметного мистецтва.

Я спробувала проаналізувати кілька теоретичних робіт про ринок мистецва і визначення цінності мистецтва. Мій висновок сформований і на цьому етапі є для мене найбільш прийнятним. Хоча не виключаю того факту, що хтось зможе переконати мене в зворотньому. Щоб бути більш об’єктивною, я не виголошуватиму чітких визначень, але за допомогою представленої експозиції запрошую до власних висновків про цінність мистецтва.