Для кого ця програма?

Для викладачів шкіл, університетів та інших навчальних закладів; учнів та студентів (особливо тих, які вирішили пов'язати своє життя з викладанням); громадських активістів, котрі розвивають неформальну освіту в Прикарпатті; фахівців будь-якої галузі, котрі відчувають потребу ділитись власними знаннями з іншими; всіх тих, кому подобається навчатись упродовж життя.

Детальніше про програму

Програма “Youth and education”,включає в себе 3 триденні воркшопи влітку та восени 2019. Вже на першому воркшопі, який проходитиме з 12 по 14 червня, учасники й учасниці дослідять процес отримання знань та навчаться робити його ефективнішим. Під час другого воркшопу (3-5 серпня) визнані експерти їм розкажуть про свій досвід впровадження дієвих освітніх практик. Спираючись на нього, учасники та учасниці розроблять освітні проекти, найкращі з яких будуть профінансовані в межах освітньої програми “Youth and education”. На третьому воркшопі (2-10 жовтня) випускники попередніх двох дізнаються про світові тренди формальної і неформальної освіти, отримають навички стратегічного менеджменту та фінансового планування, що допоможуть надалі реалізовувати освітні проекти.

Детальніше про перший воркшоп

Воркшоп “Формула освіти” відбудеться з 12 по 14 червня у просторі “Хата Майстерня” (село Бабин, Івано-Франківської області). Упродовж цих 3 днів ти зрозумієш:

-як навчається мозок людини;
-що таке інклюзивна освіта у ширшому та вужчому значенні;
-які переваги і недоліки мають формальна, неформальна та інформальна освіта;
-як застосовувати інструменти неформальної освіти в школах та вузах;
-як трансформувати чужий досвід у власне знання, щоб надалі ділитися ним з іншими.

Також ти навчишся досліджувати потреби свого міста в освіті за допомогою методу картування громад. Воркшоп вестиме Олеся Архіпова — громадська активістка, тренерка і фасилітаторка з досвідом проведення понад 150 тренінгів на тему критичного мислення, демократії і прав людини.

Участь у програмі безкоштовна.
Організатори забезпечують доїзд до місця, де проходитиме воркшоп, а також проживання і харчування в “Хаті-Майстерні”.

Заповнити форму для участі в програмі “Youth and education” можна за посиланням http://bit.ly/2YVeLqK до 7 червня включно.

Увага! Участь в програмі передбачає залученість до всіх її заходів.

За додатковою інформацією звертайтесь за номерами:
Марія +380 50 94 35 353
Юлія +380 95 80 69 610

Програму “Youth and education” реалізує Молодіжна організація СТАН в межах проекту “Амбасадори розмаїття в Прикарпатті” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). У червні та липні розпочнуться ще 3 освітні програми за напрямами “Мистецтво і культура”, “Медіа” та “Соціальне підприємництво”.