З 14 по 16 червня у місті Івано-Франківськ відбудеться чергова регіональна кваліфікація до першого чемпіонату України з кіберспорту, який організовує UESF. Колективи будуть визначатися найсильнішого у двох дисциплінах — CS:GO та Dota 2.

Чемпіонати пройдуть в Університеті Короля Данила, який розташований за адресою вул. Євгена Коновальця, 35.

14 червня Федерація кіберспорту України готуватиме місце проведення відбіркового етапу, 15 червня пройде змагання з Dota 2, а 16 червня — з CS:GO. Система проведення звична — double-elimination з форматом матчів bo1. Гранд-фінал з кожної дисципліни буде зіграний за форматом bo3.

Щоб взяти участь в цій регіональній кваліфікації, потрібно зареєструватися на сайті https://uesf.org.ua/, пройти верифікацію особистості, зібрати команду або вступити в колектив, що вже існує, а потім зареєструватися на чемпіонат в розділі «Турніри» (CS:GO або Dota 2)

Вступний внесок становить 100 грн з гравця (500 грн з команди). Оплата здійснюється заздалегідь на карту 5375 4141 0858 3724. Скріншот оплати або фотографію квитанції необхідно відправити в цей Telegram-акаунт https://t.me/ua_7zip, вказавши назву команди, за яку була здійснена оплата.

Призовий фонд регіональної кваліфікації (на кожну дисципліну):

1 місце — 5 ігрових гарнітур Cerberus V2 і квота в гранд-фінал (включає тревел-саппорт)
2 місце — 5 ігрових мишок ROG Strix Impact
3 місце — 5 ігрових поверхонь Cerberus MAT Plus

Якщо у вас є питання або шукаєте команду, долучайтесь сюди:
Telegram - https://t.me/uesf_if
Instagram - https://instagram.com/uesf_if
Steam - https://steamcommunity.com/groups/csgoif