ВУЛКАН, НАФТА і 10 ВОДОСПАДІВ – відносно легкий та надзвичайно видовищний похід, буде цікавий як початківцям, так і бувалим, як дорослим, так і дітям! Під час походу побачимо єдиний в Україні діючий вулкан, що поблизу села Старуня, нафтові озера природного походження, древній монастир Манявський Скит та 10 відомих і маловідомих водоспадів! В ідеалі цей похід мав би тривати 4 дні, але можна скоротити і до 3-х днів.
Дати: 15-16-17 червня 2019 (3 дні).
Маршрут: Івано-Франківськ – вулкан Старуня - Манявський Скит – водоспад Манявський – водоспад Бухтівецький – водоспад Дзвінка – водоспад Нижній Бухтівецький – водоспад Пасічний – водоспад Черник – водоспад Кудринець – водоспад Зеленичний – водоспад Дівочі Сльози – водоспад Пробій на річці Прут у Яремчі.
МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ: м. Івано-Франківськ, залізничний вокзал, 7:30.
ПРОГРАМА ПОХОДУ:
1 ДЕНЬ. Зустріч у Івано-Франківську на вокзалі. Виїзд бусом на замовлення (за наявністю компанії) до села Старуня: екскурс до вулкану, гейзеру та нафтових озер. Переїзд до села Манява, екскурс у Манявський Скит. До Маняви також є можливість дістатися громадським транспортом. Перехід до Манявського водоспаду. У теплу погоду - купання у водоспаді. Вечеря на вогнищі. Ночівля у наметах на галявині біля водоспаду.
2 ДЕНЬ. Перехід горами, лісами та полонинами до водоспаду Бухтівець. Пікнік біля водоспаду. Спуск до села Зелене. Дорогою заходимо до маловідомого, але надзвичайно гарного та таємничого водоспаду Дзвінка.
Зупинка біля каскаду Нижнього Бухтівецького водоспаду. Ночівля біля гірської річки у гарному затишному місці. За умов теплої погоди - купання у річці.
3 ДЕНЬ. Зупинка біля водоспаду Пасічний. Перехід/переїзд до села Черник. Перехід водоспаду Черник. Перехід до водоспаду Кудринець. Ночівля на галявині біля водоспаду Кудринець. Кому треба додому - у цей день можна маршруткою дістатися Івано-Франківська.
4 ДЕНЬ. Перехід долиною річки Зелениця. Відпочинок та ночівля біля водоспаду Зеленичний. Купання у гірській річці, збір грибів та ягід. Перехід через перевал Пересліп. Зупинка біля водоспаду Дівочі Сльози поблизу Яремче. Зупинка у Яремчі біля вольєру з кабанами та оленями та водоспаду Пробій на річці Прут. З Яремчі можна дістатися прямим потягом до Києва, Одеси, Львова прямим потягом, до Івано-Франківська – автобусом або приміським потягом. За бажанням - можна заночувати у Яремчі у приватному секторі або хостелі.
ДОКЛАДНІШИЙ ОПИС І ФОТО ТУТ: https://www.facebook.com/notes/далекі-гори/вулкан-нафта-і-10-водоспадів/146258242737602
СПИСОК СПОРЯДЖЕННЯ: https://www.facebook.com/notes/далекі-гори/що-брати-у-похід-карпатами/144799476216812

ЯК ПРИЄДНАТИСЯ ТА УМОВИ УЧАСТІ У ПОХОДІ:
- повідомити про своє бажання організатора у будь-який зручний для Вас спосіб;
- внести аванс або передплату на картку;
- мати необхідне спорядження;
- кому потрібно - можемо допомогти з прокатом спорядження;
- заздалегідь придбати квиток на потяг;
- їжу готуємо на вогні, казанки, пилку, аптечку та інше групове приладдя має керівник групи;
- продукти закуповує на всіх керівник групи і розподіляє між учасниками при зустрічі на вокзалі.
БЮДЖЕТ ПОДОРОЖІ: 3-4 дні - 950 грн.
В цю суму входять: харчування під час походу, користування груповим спорядженням та аптечкою (за потреби), робота інструктора.
Не входить: переїзди до місця старту і зворотній шлях.
Орієнтовна вартість переїзду бусом на замовлення - 100-150 грн. з людини.
МОЖЛИВІ ЗНИЖКИ:
- 10% - за умови передплати за 2 тижні до походу і раніше;
- 10% - кожному учаснику, якщо зберете компанію від 4-х учасників і більше (за умови передплати);
Пишіть у приват або на електронну пошту: [email protected]
Є питання - телефонуйте: 067 15-384-15 Сергій.