16 червня 2019 року в урочищі Запідок поблизу с.Верхній Ясенів, Верховинського району відбудеться народне дійство «Полонинське літо – 2019».

«Полонинське літо» – добре відоме, як на території України так і за її межами, народне дійство, спрямоване на популяризацію полонинського господарства, збереження та примноження матеріальної та духовної культури гуцулів. Організатори заходу: управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Верховинська районна державна адміністрація та Верховинська районна рада.

В рамках «Полонинського літа» відбудеться святковий концерт за участі мистецьких колективів Прикарпаття, запалення полонинської ватри, святкові полонинські дійства, ярмарок виробленої на полонинах продукції. Також, для гостей свята проведуть різноманітні спортивні дійства і конкурси, колоритні гуцульські забави та інші захоплюючі і цікаві події.

Виїзд о 7:15 від Медичного університету (вул. Галицька, 2), повернення близько 22:00. Дорога до с. Верхній Ясенів (урочище Запідок) займає близько 3 год в супроводі екскурсовода.