14 червня о 18 год. в рамках проекту Університету Короля Данила «Відкрита зустріч з успішними людьми» Святослав Вакарчук поділиться з усіма бажаючими своїм життєвим та творчим шляхом та відкриє секрети професійного успіху.

Святослав Вакарчук - епохальна постать в українській культурі. Музикант, вокаліст, лідер рок-гурту «Океан Ельзи», композитор, громадський діяч, - він уособлення інтелекту, таланту та патріотизму. Його творчість стала знаковою для декількох поколінь українців, які танцювали на випускних вечорах під пісні ОЕ, танцювали перші весільні танці під пісні ОЕ, зізнавались в почуттях піснями ОЕ та починали думати по-іншому, завдяки пісням ОЕ.

Відкрита зустріч з успішними людьми - цікавий проект для студентів Івано-Франківська, проводиться в Університеті Короля Данила.

Відкрита зустріч дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу.

Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві..!

Зустріч відкрита та безкоштовна для всіх охочих!