Цієї п’ятниці запрошуємо на лекцію від кураторів воркшопу УНІВЕРСАЛЬНИЙ ДИЗАЙН: Олени Іванової, Марини Лебідь, Євгенія Свєта.

Олена Іванова є експерткою в сфері соціальних реформ, вона розкаже про те, як можна впливати на розвиток твого міста - робити його більш комфортним, якісним та безпечним.

Експертка з соціальної інклюзії Марина Лебідь розкаже про те, чому варто враховувати потреби всіх громадян у міському просторі.

Євгеній Свєт говоритиме про безбар'єрне середовище: як його створити і чому воно зручне не тільки для людей з інвалідністю.

В основі філософії універсального дизайну, або «дизайну для всіх» лежить ідея створення такого середовища, предметів та послуг, які були б зручні для найширшого кола людей без додаткової адаптації. Універсальний дизайн – це дизайн усіх речей, в центрі уваги якого знаходиться людина і який враховує потреби кожного і кожної.

Місце - Відритий Цех, Промприлад.
Вхід - вільний.

Міжнародний урбаністичний фестиваль «Сеанс міського сканування ‘19» реалізується лабораторією MetaLab за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна), Український культурний фонд, програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом, та підтриманий посольством США в Україні (USA Embassy).

International Urban Festival City Scanning Session ’19 is organized by MetaLab in Ivano-Frankivsk with the support of the United States Agency for International Development (USAID Ukraine - USAID Україна), of the Ukrainian Cultural Foundation (Український культурний фонд), of the program Culture Bridges funded by the European Union and is supported by the US Embassy in Ukraine (USA Embassy).