Виставка олійного живопису «Ягоди»
Наталія Саламін – молода талановита художниця, родом з мальовничої Львівщини. Переїхала до Івано-Франківська у 15-річному віці, поступивши на навчання у фізико-технічний ліцей. У 2005 р. закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «геологія».
Відомо, що геологія – одна із найромантичніших професій. За натурою геологи одержимі в любові до природи та подолання труднощів, тому творча натура Саламін Наталії почала проявлятись участю в різних гуртках художньої самодіяльності. Тривалий час Наталя була учасницею колективу лемківського хору «Бескид».
Шлях до живопису розпочався півтора року тому, на який надихнула чудова картина «Іриси» художниці Г. Бабак. Пів року Наталя робила несміливі спроби самостійно малювати, а в червні минулого року наважившись на відвідування приватних уроків Любомира Худяка у «Мистецькій мансарді».
Сьогодні у доробку Саламін Наталії - мальовничі пейзажі, чарівні квіти та ягоди, які створюють цілісний світ, виховують естетичний смак, піднімають настрій, додають відчуття гармонії та краси. 
Виставка олійного живопису «Ягоди» - це посил енергії життя, живописні форми, корисні мікроелементи, а мікрозернята - продовження життя у майбутньому.