Тривалість - 6 днів. Рівень складності - середній. Маршрут - с. Нижнів – с. Раковець – с. Устечко – м. Заліщики. Відстань - 127 км. Вартість - 3500 грн. 
 
Цей тур – не просто сплав, а насичена мандрівка унікальним для України місцем – долиною Дністра.

На нас чекає 127 кілометрів захоплюючих ландшафтів. На воді та суші побачимо історичні, архітектурні та природні пам’ятки. Завдяки їх насиченості в регіоні Дністровський каньйон був визнаний одним із семи природних чудес України.

Одними з найцінніших явищ цих місць є унікальні відслонення гірських порід силурійського та девонського геологічного періодів (віком понад 400 млн років!). Також на берегах річки нам зустрінуться гроти, печери, скелі та водоспади.

Побачимо хоч і занедбаний, але досі розкішний ренесансний палац початку ХХ ст. графа С. Бадені; могутні конструкції мостів

Пропливатимемо повз села, ліси, поля та випадкових рибалок. Береги Дністра вкриті дивовижною рослинністю: десь стелиться зеленим килимом, а десь утворює непролазні хащі. Серед місцевих мешканців – безліч видів птахів та рідкісні тварини. Пливучи, намагатимемося їх не потурбувати.

Дністровський каньйон утворений завдяки геологічній будові, тектонічним рухам і водній ерозії. Його довжина – 240 кілометрів, з яких ми пройдемо найцікавішу частину. Глибина в залежності від ділянки сягає 70-200 метрів. Тут навіть існує свій мікроклімат: весна приходить раніше, дощі тривають недовго, а температура повітря зазвичай на кілька градусів вище.

Вам залишається покластися на волю стихії та інструктора, який вивчив ці місця досконало.
Телефон: +38 (099) 238-25-50
 
Деталі та реєстрація: https://www.prostoneba.com/tour/dniester/