Дельфінарій « Оскар»

Дельфінарій « Оскар» в Трускавці не тільки познайомить глядачів з дивовижними тваринами, їх характером і звичками, але продемонструє віртуозні акробатичні номери, створені під керівництвом тренерів. Кожен, хто відвідає дельфінарій «Оскар», отримає не тільки масу незабутніх вражень і море позитивних емоцій, але зможе доторкнутися до загадкового морському світу!

Всі відвідувачі – дорослі і діти – мають можливість безпосередньо поспілкуватися з морськими тваринами, поплавати з артистами-дельфінами, сфотографуватися на пам’ять.

Зоопарк «Лімпопо»

Сьогодні зоопарк «Лімпопо» – це перший і на даний час єдиний зоопарк у Львівській області. В зоопарку проживає більше, ніж 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни.   По всій території зоопарку висить багато інформаційних таблиць про життя тварин, а також деякі застереження. Для дітей це не тільки цікаво, а й пізнавально.  На кожному вольєрі висить табличка з інформацією про тварину. Тут також можна дізнатися, звідки вона сюди примандрувала. Територія зоопарку складає більше трьох гектарів.

Ви отримаєте море вражень та задоволення від побаченого,а  безпосереднє знайомство з  його жителями залишить в Вашому серці багато прекрасних та незабутніх вражень.
 
Вартість - від 600 грн.