Розвиток дитячої творчості та кіно в Україні, розбудова громадянського суспільства і привернення уваги до соціально важливих тем - це спільні цінності і цілі роботи ГО"Віолла" (м. Івано-Франківськ) та ГО "Сузір'я талантів "Мувікс" (м. Київ)

В результаті співпраці в рамках проекту "Дитяча кіношкола "MovieX" у світ вийшла короткометражна стрічка "Час сортувати", яка піднімає тему сортування і переробки сміття та важливу роль дітей у вирішенні даної проблематики. В фільмі знялися 16 дітей з Івано-Франківської області та Києва, головну позитивну роль зіграла 9-ти річна Анастасія Буртник, а головну негативну - 9-ти річна Анастасія Голинська (дівчатка з Івано-Франківська). Над створенням працювали: продюсери Тетяна Смолінська та Уляна Варнава, сценарист і режисер Мар’яна Циганин, відео-оператори Михайло Коршняк і Андрій Левків, монтаж і звукорежисер Михайло Коршняк.

Одна із ідей стрічки - запуск челенджу #чассортувати, який автори вже запустили у соціальних мережах. Під час прем'єних показів керівнику проекту планують зібрати відгуки і побажання глядачів, щоб надалі у майбутньому покращити якість відео-робіт та ефективніше сприяти вирішенню важливих глобальних проблем України та планети в цілому.

Вхід вільний. запрошуємо дітей, молодь і дорослих, кому цікаві теми збереження екології та розвитку кіно.