В рамках фестивалю запрошуємо до участі у форумі “А ти зі мною за доброчесність?” всіх, кому цікаво урізноманітнювати традиційну освіту цікавими інструментами та використовувати партисипативний підхід у формуванні цінностей серед молодих людей: представників державних та недержавних інституцій, експертів та практиків у сфері формальної та неформальної освіти, жителів міста, тощо.

Темп розвитку українського суспільства протягом останніх років постійно зростає, це стосується і освітньої сфери. Зміни відбуваються не “десь там”, а “тут і зараз” із залученням всіх акторів будь-якої громади, причиною тому є необхідність якісно підготувати молодь до викликів сучасності та допомогти їй визначити власну життєву позицію у контексті пошуку шляхів протидії корупції і як молодь може приймати участь у здійсненні цього.

Форум задуманий як простір для обміну думками, де ми разом - молодь, громадськість та освітяни - будемо обговорювати важливість етики і вільної від корупції поведінки у повсякденних ситуаціях та роздумувати над тим, як поєднати зусилля держави, громадських організацій та молоді для стимулювання позитивних змін у поведінці та соціумі.

Вхід: вільний
Локація: Відкритий Цех

Захід проводить ГО "Громадська ініціатива Галичини" ГО "Український молодіжний прорив" MetaLab СТАН \ STAN art group INSHI / ІНШІ спільно з Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради, Відділ освіти Дрогобицької міської ради та ГО "Затишне місто” за підтримки Програми USAID Ukraine - USAID Україна “Підтримка організацій лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія!”