«Прорив до Успіху™. Експрес-курс» відбудеться в Івано-Франківську 6-го липня о 19:00.
Мова заходу: Українська

БЕЗПЛАТНА РЕЄСТРАЦІЯ: https://ukraineofdreams.com/ivano-frankivsk-join

Українців навчать мислити, брати своє життя під контроль і досягати успіху✳️

В Україні стартувала спеціальна програма ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. НОВИЙ ФОРМАТ МИСЛЕННЯ для стрімкої зміни способу мислення українців з виведенням його на якісно новий рівень, розроблена Академією Справжнього Успіху в межах проекту КРАЇНА МРІЙ™ — ініціативи Миколи і Тетяни Латанських на підтримку Президента України Володимира Зеленського.

Тренінги планується провести в 154 українських містах, а навчити щонайменше 15 000 українців. Отримані знання та продовження роботи над собою підвищить їх шанси на успіх у житті й бізнесі, сформують розуміння, як підвищити рівень доходів, дадуть відповідь на багато життєвих питань і, як результат, стимулюватимуть позитивні зміни в країні.

На сьогодні тренінг пройшли вже близько 500 осіб. Це люди у віці від 18 до 60+ років. По відгукам після роботи з учасниками організатори проекту побачили наскільки затребуване таке навчання. Багато людей в Україні сьогодні перестали вірити в себе, навіть якщо знають як досягти успіху. Багатьом не вистачає мінімальних знань та «чарівного» поштовху вперед. А головне, що всім людям не вистачає підтримки та менторства, розуміння що їм допоможуть і підтримають.

На вечірньому експрес-курсі за 2,5 години ви зможете вивчити п’ять елементів Формули прориву і отримати практичні інструменти, щоб на своєму місці у своєму місті створювати країну мрії.

Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням: телефоном: https://ukraineofdreams.com/ivano-frankivsk-join

ПРОРИВ ДО УСПІХУ ™. НОВИЙ ФОРМАТ МИСЛЕННЯ ДЛЯ СТРІМКИХ ЗМІН — спеціальна трансформаційна програма, розроблена в Академії Справжнього Успіху для швидкої і хорошої зміни способу мислення кожного українця з виведенням його на якісно новий рівень у межах проекту КРАЇНА МРІЙ™ — ініціативи Миколи і Тетяни Латанських на підтримку Президента України Володимира Зеленського.

Експрес-курс надасть учасникам ефективний механізм швидкої зміни формату мислення для будь-яких соціальних груп і статусів та перемикання мислення з режиму «Від мене нічого не залежить…» у режим «Своїми справами я створюю країну своєї мрії!».

Місце проведення: актова зала Університета Короля Данила, вул. Коновальця, 35.

БЕЗПЛАТНА РЕЄСТРАЦІЯ: https://ukraineofdreams.com/ivano-frankivsk-join