Баланси на руках в йозі виявляться не такими складними, якщо ви почнете слухати своє тіло і реально оцінювати власні можливості.
Займаючись йогою, ми відкриваємо все нові можливості власного тіла. Просуваючись в освоєнні все більш складних поз, ми вдосконалюємо тіло і розширюємо свідомість. Щоб зберегти такий поступальний рух, треба правильно визначати цілі. Якщо задача проста - стає нудно, якщо занадто важка - непосильна: можна втратити віру у власні сили. Реально оцінити свої можливості і докласти всіх зусиль для їх реалізації - ось ідеальні умови для самовдосконалення, це стосується і практики йоги, і життя взагалі.«Я не зможу», «Це не для мене» - кожен з нас з легкістю згадає ситуації, коли ми відмовлялися від привабливої ​​пропозиції, навіть не намагаючись щось зробити, тому що заздалегідь були впевнені в невдачі. Баланси на руках в йозі часто чекає така ж доля, тому що нам здається, що фізичної сили для їх виконання у нас недостатньо . Але це не так: володіти рельєфною мускулатурою зовсім не обов'язково - багато з цих поз утримуються в основному за рахунок гнучкості і правильного розподілу ваги тіла. Але, щоб переконатися в цьому, треба як мінімум включити баланси на руках у свою практику. Коли ви зрозумієте, як поєднувати силу з гнучкістю, баланси на руках в йозі перестануть здаватися чимось недосяжним. зрозуміло, їх освоєння вимагає зусиль, але мета того варта: вони зміцнюють руки, плечі, грудну клітку, м'язи черевного преса і спини; розвивають гнучкість, покращують концентрацію уваги. До того ж, освоюючи те, що раніше здавалося неможливим, ми підвищуємо власну самооцінку.

Тож 06.07 в суботу, о 10.00 освоюємо баланси. Де? Йога студія " Yoga Urban", що знаходиться в м. Івано-Франківську, вул. Миколайчука, 16а, 4 поверх, офіс 404.
0982332055
Веде Мирослава Грицак, сертифікований викладач з йоги та йогатерапії.(RYT200)
Оплата-100грн.