У суботу, 6 липня, в ніч напередодні Купала, у нас супер цікаві гості та плани на озері з лебедем.

Корисне
16:00 - прибирання території довкола озера. Це буде перша частина проекту «Сплав» художниці Саші Попруги в рамках резиденції WEARENEVERALONE.
Від організаторів інвентар - від вас активна участь. Нас має бути багато, щоб швидко впоратись з роботою та перейти до дозвілля.

Незвичне 
18:00 - презентація та активності від організації Wave Pool зі США. Кал Куллен та Джефрі Куллен на тиждень приїжджають до Івано-Франківська на Сеанс міського сканування і вже 6 липня разом з усіма охочими створюватимуть плаваючі очисні скульптури для озера з лебедем. 
Все, що можемо розказати зараз - буде дуже еко. Ми не дарма обрали саме ніч напередодні Купала. Приєднуйтесь!

Також у програмі дня - музика. Організовуємо зону для відпочинку. Беріть з собою ігри, дітей, домашніх улюбленців, покривала, перекус.

Міжнародний урбаністичний фестиваль Сеанс Міського Сканування 2019 \\ City Scanning Session 20199 реалізується лабораторією MetaLab за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна), Український культурний фонд, програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом, та підтриманий посольством США в Україні (USA Embassy ).