Впродовж 4 днів Симпозіуму ми будемо не лише дискутувати та навчатися, а й зможемо отримати потужний заряд енергії на музичній програмі!
Ми підготували для вас два вечори запальних танців та розслабляючого чілу!

12 липня:

Розпочнемо вечір з ансамблем нового покоління - DZ'OB. Кожен виступ колективу з Дніпра - це гарантовано потужний і нетривіальний музичний перформанс. Ми познайомимо вас з унікальний для України проектом, який міксує техно з авангардною академічною музикою.


Продовжимо ідеальним міксом інді-року та психоделічних настроїв з гуртом Love'n'Joy. Гітара, бас, барабани і мелодійний вокал - все, що потрібно для нестримного драйву літнього вечора на фестивалі.

А на завершення вечора - етно-електронний гурт OY Sound System, чий культурний продукт просто неможливо “запакувати” у стилістичні чи жанрові рамки. Тільки їм відомо, як поєднати у музиці фольклор блошиних ринків, гангста-реп та історію Ямайки, потім загорнути все це у танцювальні бойовики і влаштувати з їх допомогою шторм на будь-який міцно збитій сцені.

Все для вашого відпочинку. Танцюйте, але й економте енергію, бо наступного дня буде не менш драйвово.


13 липня:

На вас чекатимуть майстри інструментальної психоделії - Atomic Simao. Мабуть, найвідоміший колективів української андеґраундної сцени. Їх безкомпромісна, але гармонійна суміш спейс-року, ейсід-джазу і краут-року, здатна надовго винести свідомість за межі адекватного сприйняття реальності.

Дніпровський електронний гурт Kurs Valüt перетворить вас у шанувальників культури 90-х, влаштує сеанс індустріального містицизму та духовної аеробіки. Гурт грає соціальний синт-поп / EBM, наскрізь просякнутий щоденними екзистенціальними спостереженнями.

Люсі вже декілька років зберігає навколо себе шарм невідомості, але після появи кожного нового треку, ми чекаємо на наступний. DIY-проект Люсі - це суміш етно, lo-fi і електронної поп-музики 90-х. Можливо, краще, що сталося з українською поп-музикою за останній час.


І наостанок, гурту Chillera, музика яких - широка суміш впливів і переосмислень. Секрет дівчат у вмінні віднаходити позитивний сенс навіть у найвіддаленіших від нього речах, а потім трансформувати це в джерело своєї сили - музику. Музику, яка потім малює в уяві літо, гори, море чи навіть індустріальні об’єкти (адже музична програма фестивалю зосереджена у дворі Promprylad.Renovation).Денний вхід 50 грн
Вхід на два дні - 100 грн.

Місце проведення - Двір Promprylad.Renovation

Міжнародний урбаністичний фестиваль Сеанс Міського Сканування 2019 \\ City Scanning Session 2019 реалізується лабораторією MetaLab за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна), Український культурний фонд, програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом, та підтриманий посольством США в Україні (USA Embassy ).