5-й, ювілейний номер! Ура!
Запрошуємо розділити разом із нами радість на презентації номера всеукраїнського молодіжного глянцевого журналу "Repost" у рідному Івано-Франкіську.

Розкажемо як стати героєм рубрики, як стати частиною творчої команди, секрети успіху молодіжного журналу, чому нас читають вже в 25-ти містах України і навіть за кордоном та ще багато цікавого. А ще на сторінках номера є цікаві історії зірок шоу-бізнесу та івано-франківських громадських активістів і не тільки.

Коротко про журнал:
Молодіжне видання «REPOST» – це всеукраїнський проект молодіжної громадської організації «Консалтингові технології», народжений в Івано-Франківську для молоді всієї України і не тільки.
Автором ідеї та засновницею є громадська діячка Мар’яна Циганин.
У світ виходить за підтримки Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Особливості журналу: зручний і компактний розмір (А5), мотиваційні інтерв’ю зі знаменитостями та успішною і активною молоддю, англомовні версії корисних для іноземних студентів статей, публікація творів молодих поетів та письменників, опитування студентів щодо актуальних тем і проблем, безкоштовне розповсюдження.

Мета проекту:
- розкривати творчий потенціал молоді;
- сприяти налагодженню міжкультурного діалогу;
- надати можливість молоді отримати перший професійний досвід у сфері журналістики;
- обмін кращими молодіжними практиками.

Незадовго після створення «Repost» здобув статус загальнодержавного видання, двічі поспіль увійшов у сотню найкращих практик молодіжної роботи України (2017, 2018), став партнером понад 40 соціальних, благодійних, профорієнтаційних, інформаційно-розважальних проєктів.

Чекаємо вас 24-го липня о 17.00 в Urban Space 100, вхід вільний.

P.S. - будуть смаколики :)
P.S.2 - подарунки теж приймаємо :)