Запрошуємо на практику Йоги + Нідра, де ви зможете відчути психічне розслаблення без хімічних препаратів;)

Йога-нідра - техніка розслаблення, яка неминуче призведе до заспокоєння нервової системи і глибокої психічної релаксації. Це стан свідомості між сном і неспанням, що досягається за допомогою вольового м'язового розслаблення і нетривалої фіксації уваги на різних ділянках тіла, а також контрольованого польоту по світу мрій під голос інструктора.

У фізичному плані допомагає звільнитися від затискачів і напруг в тілі. А на психоемоційному - вимикає біг виснажливих думок, розчиняє психічне напруження, дозволяє добре розслабитися і відпочити.

Знайомимо вас з тренером, яка проведе заняття з йоги, розповість, що таке цигун та проведе йога-нідру.

І це Super Lenka- Олена Попович - супер-людина з чудовим поєднанням сили, чуйності і грації.

Про тренера:
Лена Попович - тренер-реабілітолог в йога-студії А. Сідерського.
Досвід практики більше 10 років, сертифікований інструктор YOGA23, Yoga23FiT.

У 2011 отримала Диплом Кримського Інституту Фізичної Культури на основі практичної Хатха-Йоги, спеціальність Йога-терапія. З 2012 є майстром Рейки і практикує дзен-тач масаж Щіацу. Для розширення кругозору вивчала різні течії і школи йоги представлені в Україні (УФЙ, КПП, Йога Тіней, Універсальна йога, біхарської школа йоги, Аштанга йога та інші).

У 2015 закінчила другу вищу освіту в НПУ ім. М.П. Драгоманова: "Фахівець у галузі фітнесу та фізичної реабілітації, вчитель фізичної культури". З дитинства захоплювалася східними єдиноборствами, 3 роки займалася айкідо, зараз практикує і викладає Цигун. Двічі золотий призер міста Києва по Таулов Ушу Тайдз Цюань.

Щойно закінчила навчання в Андрія Лаппи, відповідно має чим поділитися)

Приєднуйтеся)

Вартість 200 грн;
Для учнів та учениць школи 150 грн;

Для учасників Похід в гори разом із CYF - безкоштовно

місце - йога центр по вул. Стуса,35а
дата - четвер, 25 липня, 18:30

Реєстрація за посиланням:
http://bit.ly/2Si7OOx