Цієї п'ятниці під час кінопоказу під відкритим небом у палаці Потоцьких можна буде переглянути дві кінострічки:

«13-Й автобус» — це містична драма з елементами детективу й артхаусу.

Розмова з Жінкою, яка чекає на зупинці неіснуючий тринадцятий автобус, стає поворотним моментом у житті всіх її співрозмовників. Деякі не бачать Жінку, проте відчувають її присутність. Вона ж бачить всіх мешканців міста і знаходить потрібні слова для кожного співрозмовника. Але чи знайдеться серед них той, хто допоможе їй самій знайти відповідь на питання: хто вона така, і чому в підсумку зникають усі її співрозмовники?

У головних ролях: Сергій Стрельніков (Sergiy Strelnikov), Ірина Мельник (Iryna Melnik), Олексій Вертинський (Olexiy Vertinskiy)

Режисер: Олександр Безручко

Автор сценарію: Валерія Вінс

Продюсер: Олексій Карпенко

«Шляхетні Волоцюги» — жартівлива історія львівських батярів, які живуть під гаслом: «Любити Львів, жінок та жарти». Аби життя було яскравим, шляхетні волоцюги вдаються до різних авантюр, залишаючись при цьому позитивними героями. Неочікувано для себе, вони стають опікунами молодої красуні та їхні пригоди набирають нових обертів. Події фільму відбуваються у Львові, у 1938-39 роках.

У головних ролях: Юрій Хвостенко, Ірина Гришак, Іван Шаран, Ксенія Ніколаєва, Олег Примогенов та інші. Режисер: Олександр Березань

Автор: Дмитро Наумов, Тарас Боровок

Автор сценарію: Дмитро Наумов, Тарас Боровок

Продюсер: Дмитрий Кравченко

Сезон кінопоказів у Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац» відбувається за сприяння Івано-Франківської міської ради та Державного агентства України з питань кіно.