Global Village - це щорічний фестиваль культур, який влаштовує міжнародна молодіжна організація AIESEC. На ньому люди з усього світу демонструють свою культуру через їжу, костюми, музику традиції та народні атрибути.
Фестиваль створює платформу для культурного обміну, навчає мислити глобально, руйнує стереотипи та розширює світогляд. Саме ця подія допомагає пізнати аспекти життя у різних куточках світу. Цього року на фестивалі буде представлено 13 країн,тож це варто побачити.

Global Village - це також можливість спробувати кожну культуру: на смак (адже представники пригощатимуть власною традиційною їжею); на дотик (волонтери-іноземці представлятимуть атрибутику власної країни та національний одяг); на слух (можливість почути китайський анекдот в оригіналі чи народні пісні різних національностей).

Також, для організації цього фестивалю, нам потрібні волонтери в день події, якщо ти зацікавлений в цьому - реєструйся тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeu7_OOF6HSCyBrixaaiQRLb0pWUbjamv2cRfeOSl6E7QFcrA/viewform