1 день. Старт подорожі, перетин кордону та монастирі
Зустріч групи в Івано-Франківську або Чернівцях. Після чого їдемо до кордону. Знайомство з Румунією розпочнемо з сакральних місць –  Moldovita Monastery та Voronet Monastery. Їдемо до готелю, де нас чекає відпочинок з дороги.

2 день. Все глибше у країну – цікавинки на ріці Біказ та Брашов
Прокидаємося і вирушаємо до водоспаду Duruitoarea. Освіжившись в затишку прохолоди лісу та налюбувавшись грайливими бризками води, продовжуємо наш рух у глиб країни. Тримаємо шлях до міста Брашов. Дорогою робимо зупинки, щоб насолодитись краєвиди з дамби Bicaz та на однойменний каньйон. У містечку Брашов поселяємося у готель та гуляємо затишними вуличками міста під вечірніми ліхтарями.

3 день. Замки Пелеш та Ришнов
Ранок задаєте Ви: поніжитись в ліжечку або ж збігати на вершину гори Тампа, звідки відкривається чудова панорама на Брашов та навколишню долину річки. А далі, нас чекають відвідини літньої резеденції румунських королів – замку Пелеш та цитаделі Ришнов – однієї з найстаріших фортець Європи!

4 день. У гості до Сфінкса
Сьогодні перший похідний день (з малими рюкзаками). Йдемо до каменя, якого називають Сфінкс (на місці здогадаєтесь чому). Дорогою насолоджуємось видами на каньйон, освіжаючим шумом водоспадів та неймовірними пейзажами навколо. Ночуємо в кемпінгу або готелі (за бажанням).
Пройдемо – 12 км з перепадом висоти 1300 м.

5 день. Рок-н-рольний день або похід на П'ятра Краулюй (Piatra Craiului National Park)
Один із найкрутіших та найекстримальніших днів у нашій подорожі. П'ятра Крауляй – гірський масив багатий крутими схилами, колоритності йому додають величезні скелі та гірські козли, які шугають поміж них, налякані туристами. Маршрут дня обираєте Ви, ми побудуємо його в залежності від фізичної підготовки групи. Відповідно протяжність буде варіюватися за дистанцією та рівнем складності. Ночівлю обираємо згідно побажань – кемпінг або готель.

6 день. Замки Дракули: Бран та Поенарі
Цілий день повністю присвячуємо загадковому Владу Цепешу – саме цим іменем величався чоловік-прототип славнозвісного кровопивці. У програмі дня 2 замки, які пов'язані з Дракулою, а також, дамба Vidraru. Не менш очікувана ізюминка дня – славнозвісне Трансфегераське шосе, яке з'єднує румунські області Валахію і Трансільванію та проходить через гірський масив Фагараш. Тут є від чого запаморочитись у голові в буквальному та переносному сенсі! Після чого переїздимо на поселення у кемпінг/готель.

7 день. Г. Негою (2535 м)  – друга вершина Румунії
Сьогодні у нас завдання вийти на гору Негою. То друга за висотою вершина масиву Фагараш. І дарує вона неймовірні пейзажі практично на всю Румунію! Бувалі туристи кажуть, що саме з неї відкривається найкращий вид у Румунії. Перевіримо? ;)
Пройдемо – 12 км. Перепад висот – 450 м.

8 день. Найвища точка – г. Молдав'яну (2544 м)
Продовжуємо марафон "най-най"! Сьогодні день Х для багатьох. Саме сьогодні ми зробимо сходження на НАЙвищу вершину Румунії – гору Молдав'яну (2544 м). Просинаємося якомога раніше і гайда в гори, адже, сьогодні нас чекає чимале випробування – дистанцією в 26 км! 

9 день. Спуск з хребта Фагараш. Глиняний замок Долини Фей та міста Сибіу та Сіґішоара
Прощаємося з високими горами та беремо курс в сторону України. Дорогою відвідуємо водоспад Bâlea та казкову ізюминку архітектури сучасної Румунії – глиняний замок у Долині Фей. Після чого їдемо знайомитись з містами Сибіу та Сіґішоару.

10 день. Повернення в Україну
Сьогодні дякуємо цьому чудовому краю за всі подаровані пригоди, краєвиди, емоції! Дорога лежить додому. До нових зустрічей, Румуніє!