Смарагдова Чорногора

Наш похід пройде найпопулярнішим в Карпатських горах Чорногірським хребтом. Ця гірська країна подивує вас нереальною соковитістю кольорів, відтінків та фарб гірських краєвидів. Тут хочеться зупинити час і насолоджуватись довкіллям, забувши про все на світі.

Вартість туру ― 1850 грн.
Дати:
05-10 серпня 2019

Обов’язково вноситься попередня оплата на суму 500 грн. В разі відмови від походу ці кошти не повертаються, але резервуються протягом року для оплати інших турів на вибір клієнта чи його друзів.

Обов'язкове особисте спорядження:

― Туристичний рюкзак (об’єм 50-80 літрів)
― Намет
― Спальний мішок
― Карімат
― Налобний ліхтарик
― Чашка, миска, ложка
― Дощовик
При відсутності рюкзака, спальника чи карімата ― є можливість взяти ці речі на прокат. Дане питання вирішуємо індивідуально з кожним учасником групи перед походом.

У вартість включено:

― Триразове харчування (зранку і ввечері гарячі страви, обід ― бутербродний перекус).
― Послуги провідника
― Навігаційний набір
― Пальники та газові балони, казанки
― Загальна аптечка

У вартість не включено:

― Трансфер ІФ-Ясиня, Шибене ― ІФ, що залежно від кількості учасників обійдеться у 500-600 грн. туди й назад.
― Плата за вхід на території заповідника та національного парку

Місце зустрічі ― залізничний вокзал м. Івано-Франківська. При бажанні можна брати квитки на потяг «Київ ― Рахів» до ст. Ясиня, в такому разі ми зустрінемось тут.

Стартуємо з с. Ясиня, куди прибудемо замовленим транспортом.

День перший

Доходимо до пол. Шеса, де стаємо табором неподалік джерела. Поруч полонинне господарство, де можна спробувати чи придбати сир та молоко. День стартовий, тому багато йти не будемо.

День другий

Цього дня підкоряємо перший двотисячник. Петрос (2022 м), що означає «кам’яний». Стаємо табором після спуску з вершини. Пройдемо 8,5 км.

День третій

Сьогодні по курсу ― Говерла. Її ми підкоримо без рюкзаків, а гору обійдемо горизонтальною стежиною. Це збереже нам сили і підніме настрій. Ночувати плануємо біля найвищого озера Карпат ― Бребенескул (1800 м). Тут часто різко змінюється погода, і ввечері іноді здіймається вітерець. Але нас цим не злякати. Загальний кілометраж становить 16 км.

День четвертий

Без особливих труднощів пройдемо решту Чорногірського хребта. Тут починається найцікавіше ― льодовикові долини та котли. Нездовзі вийдемо на третій наш двотисячник ― легендарний Попиван, гора відома як місце язичницького поклоніння ще з сивої давнини. Того ж дня спустимося до озера Марічейка, де і заночуємо. Неподалік полонинне господарство, де можна прикупити молокопродукти. Кілометраж дня ― 12 км.

День п’ятий (резервний)

Спускаємось в с. Шибене, звідки замовленим транспортом повертаємось до Івано-Франківська. Дорогою можемо зробити зупинку в славному місті Яремче, де варто скуштувати грибну юшку та банош з бринзою, придбати сувеніри, помилуватися краєвидами водоспаду Пробій та подивитися на звірят у вольєрі. Якщо залишиться час, то перед вечірнім відправленням можна буде самостійно погуляти містом Івано-Франківськ.

Якщо Вам з будь-яких причин не вдалось подати заявку, зв'яжіться з нами за телефонами (067) 714 13 06 (Юра) або (096) 733 27 70 (Андрій)