Заняття зі стріт-фотографії з Anton Malynovskyi складатиметься з двох частин - теорії та практики. На теоретичній частині фотограф розповість про класиків вуличної фотографії та українських фотографів, якими надихається особисто. Практична частина заняття пройде на місцевому франківському ринку. Запрошуємо познімати разом та спробувати передати колорит, на який багаті локальні ринки.

Anton Malynovskyi - миколаївський фотограф, учасник колективу MYPH. Почав займатись фотографією як кореспондент видання, після зацікавився концептуальною та стріт-фотографією. Мав персональні та групові виставки в Україні (Київ, Харків, Миколаїв) та за кордоном (Сіракузи, Ротердам). Якщо інші проекти, виконані в певний проміжок часу, мають конкретну тематику, то стріт-фотографія для Антона - це нескінченне дослідження нашого часу та феноменів з ним пов'язаних.


*Реєстрація на практичну частину закрита. Вхід на теоретичну частину вільний.

Подія відбудеться в рамках резиденції для фотографів колективу MYPH, яку проводить галерея Асортиментна кімната за підтримки міжнародної спілки MitOst e.V.
_________________________

Локація: Інша Освіта / Insha Osvita (Січових Стрільців,15)
Навігація: Вхід у двір ресторану "Піросмані" (критий прохід ліворуч від закладу). Прямо перед вами у дворі - лаймового кольору двоповерховий будинок, знайдете нас на другому поверсі.