5-денний похід казковими полонинами, чарівними Мармароськими горами не залишить нікого байдужим! Єднання з природою, випробовування себе, смачна походна їжа, нові друзі і незабутні гірські пейзажі – ось основний рецепт страви під назвою “щастя”.

Коли ти на вершині гори – втомлений, але задоволений – розглядаєш краєвиди навколо, сидячи на якомусь камені, – це неймовірні відчуття! На щастя, нам зовсім не обов’язково їхати за цим кудись дуже далеко, адже у нас в Україні є свої рідні та близькі Карпати, де багато доступних гір для підкорювачів.

Деталі та реєстрація тут http://nebokray.club/events/201908-marmarosy

День 1.
с. Ділове – р. Білий Потік – ур. Ялин

Приїжджаємо у село Ділове, заходимо до прикордонної застави та оформляємо документи.
Після вирішення організаційних питань починається наша подорож у гори!
Сьогодні шлях буде лежати вздовж мальовничої річки Білий Потік до підніжжя найвищого водоспаду українських карпат – Ялинського.
Відстань: 6 км

День 2.
Ялинський водоспад – полонина Щевора – полонина Лисяча
На другий день насолоджуємося Ялинським водоспадом та далі по лісовій стежці виходимо на полонину Щевора, на якій обідаємо з видом на нашу головну вершину – Піп Іван Мармароський. Далі виходимо на велику дорогу, що веде до підніжжя Піп Івана – полонини Лисячої. Не складний перехід із невеличким набором висоти з оглядовими майданчиками, з яких видно весь масив Мармароси. Облаштовуємось на ніч на мальовничій галявині, ласуємо чорницею та готуємось до завтрашнього сходження.
Відстань: 7 км

День 3.
Полонина Лисяча – г. Піп Іван
Сьогодні найбільш відповідальний день – сходження на вершину Піп Іван!
З самого ранку починаємо радіальне сходження: зліва круті схили та мальовничі висячі долини, справа – пологі полонини румунських гір. Погуляємо по хребту до ще одної вершини – г. Рапа. На ночівлю повертаємось до нашого табору на полонині Лисячій.
Відстань: 7 км

День 4.
Полонина Лисяча – траверс г. Піп Іван – Межипотоки
Сьогодні ми підемо в обхід вершини Піп Іван – мальовничим траверсом, тропою, яку називаю “стежка фотографів”, тому що вона проходить через надзвичайно красиві долини, та льодовикове озеро.
Далі майже весь день будемо рухатись по кордону: одна нога в Україні друга – в Румунії! По широкій лісовій дорозі йдемо з невеликими перепадами висот до підніжжя гори Межипотоки, де на нас чекає галявина з видом на Піп Іван, загадковою колибою та струмками.
Відстань: 13км

День 5.
Прикордонний пост – с. Богдан
Останній день походу – спускаємось до с. Богдан. Приємна дорога через полонини, вздовж річки та карпатський ліс, і – додому!
Відстань: 10 км