ПРАКТИКА ЙОГИ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ІЗ ЗДОРОВ'ЯМ

Є проблеми із здоров'ям?

- хронічні захворювання опорно-рухового апарату (наприклад, протрузії і грижі хребта, пласкостопість, сутулість)
- захворювання серцево-судинної системи, гіпертонії, гіпотонії
- хронічні захворювання дихальних шляхів і легенів: бронхіальна астма, хронічні бронхіти і т.п
- хронічні захворюваннях сечо-статевої, репродуктивної системи: простатит, функціональне безпліддя у чоловіків і жінок, менструальні розлади, менопауза
- хронічні розлади органів травлення
- ендокринні розлади
- розлади нервової системи
- імунні розлади

Пропонуємо оздоровлення за допомогою йогатерапії.

Чим же відрізняється підхід йоги в цілому від йога-терапії?

Грамотно вибудувана загальна практика йоги сама по собі вже є потужним інструментом оздоровлення, що впливає на всі системи і функції людини: від кістково-м'язової до імунної та ендокринної. Однак, існує ряд захворювань, які накладають значні обмеження на загальну практику йоги, вимагають особливого підходу до роботи з тілом. Не знаючи цього людина може нашкодити собі, погіршити свій стан.

Йогатерапія - метод природнього оздоровлення, де синтезуються знання сучасної медицини і фізіології з давніми йогічними знаннями про людину - тобто йогу застосовують як спосіб лікування.

За допомогою йогічних вправ (асан), дихальних практик (пранаям), очисних практик (шаткарм) - можна створити диво відновлення свого тіла і здоров'я. Все що потрібно - це мати досить дисципліни, щоб займатися регулярно. Година практики в день - непогана альтернатива скальпелю або таблеткам, які як правило мають руйнівні побічні ефекти - "одне лікують, а інше - калічать" і мають тимчасовий ефект.

Йогатерапія - це натуральний спосіб відновлення здоров'я. У нашому організмі приховані воістину неймовірні ресурси для самовідновлення. Завдання практикуючого йогатерапію - розбудити цей зцілюючий потенціал. Йогатерапія - це буквально інвестиція в своє здоров'я і довголіття.

Якщо порівнювати йогу і таблетки, то виходить, що чим більше таблеток ти їси, тим менш здоровим ти стаєш. Чим більше ти займаєшся йогою, тим більш стійкий оздоровлюючий ефект, який з роками тільки збільшується.

Більше того, йогатерапія є все-таки практикою йоги, а значить, відбувається робота не тільки з фізичним тілом, а й з більш тонкими складовими людини: сприяє кращому контакту зі своїм істинним Я, розширенню свідомості.

Але маємо зауважити, що йогатерапія - не панацея і існують випадки, коли доречне і необхідне хірургічне, медикаментозне втручання. Йогатерапевт не ставить діагнози, це може зробити тільки кваліфікований лікар! На підставі діагнозу, поставленого лікарем, йогатерапевт пропонує альтернативні методи, як можна спробувати попрацювати з тією чи іншою проблемою. Доволі раціональним є підхід, коли до радикального втручання людина випробує всі можливі натуральні консервативні методи відновлення, які добре зарекомендували себе. Звичайно, ми не маємо на увазі випадки, коли від швидкості радикального втручання залежить життя людини. В ідеалі робота йогатерапевта повинна йти рука-об-руку з роботою медика.

Проводимо набір в групи терапевтичних класів, що проводяться
 вт, чт  10.30

Також є можливість індивідуальних занять.

 Перше заняття в студії - #безкоштовне 
 Заняття проводяться у Ваша студія YoGi (вул. Вишневського, 8 )

 Усі деталі - за телефонами:
 098 95 88 553
 050 040 32 36

Заняття проводить Валентина Голованова - сертифікований викладач йоги за міжнародним стандартом RYT 200 від індонезійської школи йоги Devdan Yoga International з акредитацією Yoga Alliance United Kingdom and EU. Також навчалася на багатьох семінарах досвідчених йогинів: Равіндера, Максима Загуменникова, Олени Бакай, Регіни Раїнської, Оксани Таран та ін.