Для кого: діти від 8 років (без батьків)

Куди: с. Кваси - пол. Браїлка - г. Близниця - оз. Івор - Драгобрат - оз. Ворожеска - оз. Догіаска - оз. Апшинецьке - с. Ясиня. Загалом близько 40 км.
Місто збору і повернення - Івано-Франківськ.

Коли: 13-17 серпня. Тривалість п'ять днів.

Свидовецький хребет - це другий за висотою хребет українських Карпат. Це безмежні простори полонин та затишні озера, заховані у льодовикових карах. Тут нескладний для проходження, але цікавий та неймовірно мальовничий рельєф - ідеальний маршрут для дітлахів, що прагнуть пригод.

Ми будемо йти розлогими м'якими верхів'ями та дряпатися крутими кам'янистими схилами, ночуватимемо коло озер, наїмося чорниці, наслухаємося передзвону овечих отар, можливо натрапимо на табун коней, або ж сніжники серед літа, а ще побачимо гігантських жандармів та великий слойоний тортик - ні, просто таки величезний тортище, - що його мільойни років дбайливо "випікала" природа!) І навряд серед нас знайдуться ті, кого не заворожить магічна краса Ворожеських озер.

Окрім іншого, похід у гори для дітлахів - це нові друзі, інший погляд на світ та можливість випробувати себе у справжній пригоді, яка точно запам'ятається на все життя.

Подробиці та реєстрація за посиланням:
https://forms.gle/XVQWqemWLyD5ypok6