Ще в 2014-му році Російська Федерація анексувала та окупувала наші території, відправивши свою армію без шевронів. Нас об'єднала неоголошена війна — багато українських жінок навчилися тримати зброю в руках і рятувати життя на передовій. Намагаючись повернутися на мирну територію без пострілів та вибухів, ми ще вчимося звикати до життя після втрат, боремося з посттравматичним стресовим синдромом.

Проте війна не скінчилася, і ми хочемо продовжувати діяти. Ми створюємо Жіночій ветеранський Рух для того, щоб жінки-ветеранки отримали підтримку, можливість комунікації та спільнодії. Ми орієнтуємося на поширення в суспільстві демократичних цінностей, і хочемо зробити все для того, аби наступне покоління зростало і розвивалося в набагато кращій Україні.

 17-18 серпня — у м. Івано-Франківськ пройде Сьомий Злет Жіночого Ветеранського Руху

Справ чекає на нас багато, тому ми закликаємо долучатися до команди. Разом ми зможемо вплинути на побудову професійної української армії, а також на образ жінки-військовослужбовиці, як професіонала своєї справи. Ми хочемо донести до людей, що бути військовим або військовою — це гордо і престижно. І загалом нашими спільними силами ми змогли б виховувати нові цінності та змінювати на краще внутрішню культуру сучасних українців.

 У програмі серпневого злету — ще більш плідні тренінги, групові роботи та розробка власних проектів. Також цікаво — заплановано перегляд фільму "Невидимий батальйон" та його обговорення в колі ветеранок, що пройшли війну добровольцями.

Форма реєстрації на злет http://bit.ly/2GjSV9w

Деталі програми ще уточнюються!