Івано-Франківськ приєднується до міст-учасників всеукраїнської бігової ініціативи «Забіг у Вишиванках» і вперше проведе святковий Забіг у вишиванках 24 серпня 2019 року!

Запрошуємо взяти участь у яскравому спортивному святі!
Мета пробігу - популяризація здорового способу життя, розширення мережі бігунів-любителів, об’єднання різних спортивних спільнот Івано-Франківська та розширення дружніх зв’язків між ними.
Забіг у вишиванках - для усіх! І тих, хто бігає професійно та тих, хто хоче спробувати пробігти вперше.

РЕЄСТРАЦІЯ
cutt.ly/vyshyvankaifrun
Обов’язковою умовою участі є вишиванка.
Дистанція - 2 км

Вікові обмеження відсутні!
Запрошуйте друзів, знайомих, своїх рідних, щоб приєднатись до великого Всеукраїнського забігу та продемонструвати єдність, патріотизм та підтримку спорту в Україні!

Благодійний внесок: 100 грн.
Усі вилучені кошти будуть спрямовані на благодійну допомогу,
Ірина Коркоза-Суховій, яка хворіє цукровим діабетом та потребує термінової операції по пересадці нирки.

Реєстрація учасників буде відкрита з 01.08.2019 р. по 22.08.2019 р. (включно). Після завершення онлайн реєстрації учасники також зможуть
зареєструватися на місці старту.

До пакету учасника входять:
- стартовий номер учасника змагань;
- круті знімки від найкращих фотографів;
- подарунки від спонсорів;
- питна вода, квас, печиво тощо;
- неймовірна атмосфера змагань!)

Здоров’я: Усі зареєстровані учасники змагань самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров’я. При отриманні стартового пакету, учасник зобов'язаний підписати заяву, відповідно до якої він повністю знімає відповідальність з організаторів за свій фізичний стан до змагань, за можливий збиток здоров'ю, отриманий під час змагань, а також за стан здоров'я після змагань. Медичне обслуговування в процесі змагань здійснює чергова бригада медичної допомоги, яку забезпечує Організатор.