Останнім часом багато учнів нашої школи цікавилися, чи будуть проводитися заняття в суботу. Тому ми вирішили задовільнити ваші побажання :) Вже цієї суботи, 17 серпня, відбудеться перше заняття групи вихідного дня!

Початок заняття о 10 годині.
Викладач: Ірина Андрусишин.
Про себе: "Мене звати Андрусишин Ірина. Мені 43 роки.

Спортом займалася з раннього дитинства. Ще в садочку мене відібрали з дитячої группи для занять з гімнастики. Але я захворіла і перестала займатись. Напевно тоді почався мій шлях пошуку себе.

В першому классі я пішла на спортивне плавання, але й ця секція мені була не до душі. Точно не пригадаю, звідки я дізналася про синхронне плавання, але прагнення займатися спортом тягнуло мене туди. Прийшовши я пройшла копоткий тест, сівши на шпагат прямо в коридорі перед тренером.
З того часу я була діючим членом збірної Івано-Франківська по синхронному плананню.

Але часи мінялися, розпався Союз і потроху наша секція розпалася. Довший час я не знаходила себе. Пробувала різне, доки не познайомилася з йогою. З того моменту почалося моє нове життя. Я закінчила курси інструкторів Ю. Сулика і продовжувала займатися.

Бажання розвиватися і усвідомлювати себе тільки збільшується в мені з кожним роком мого життя. Тепер я розумію, що знайшла те,що шукала, пройшовши такий довгий шлях"

 Перше заняття в студії - #безкоштовне 
 Заняття проводяться у Ваша студія YoGi (вул. Вишневського, 8 )

 Усі деталі - за телефонами:
 098 95 88 553
 050 040 32 36