Легенда української музики Мирослав Скорик - композитор, який до цих пір продовжує натхненно створювати нові твори, що відображають актуальний СЬОГОДНІ і ВІЧНІ ЦІННОСТІ, які не змінюються з часом.

22 вересня на сцені Івано-Франківського академічного театру ім. Івана Франка прозвучить прем'єра Концерту № 10 для скрипки з оркестром в присутності автора!

Програма концерту унікальна - прозвучать твори, які маестро присвятив знаменитим музикантам ХХІ століття різні роки, і виконають їх, також, саме вони: Десятий скрипковий концерт М. Скорик присвятив одному з кращих скрипалів України Марку Комонько; скрипаль-віртуоз зі Швейцарії Олег Каськів виконає присвячений йому П'ятий скрипковий концерт, а Другий віолончельний концерт виконає один з найвідоміших віолончелістів України киянин Олександр Пірієв.

Також в концерті прозвучать кілька творів М. Скорика, які вже за життя стали світовою класикою, зокрема знаменитий "Карпатський концерт". Очолити симфонічний оркестр організатори запросили одного з найвідоміших і харизматичних диригентів України маестро Юрія Янко з Харкова, який додасть події яскравості і абсолютної грандіозності.

Не пропустіть відвідати «Парад концертів» і отримати насолоду від магією музики видатного композитора України Мирослава Скорика.

УЧАСНИКИ:

солісти:

Олександр Пірієв, віолончель, Київ
Марко Комонько, скрипка, Львів
Олег Каськів, скрипка, Швейцарія
колектив:

Симфонічний оркестр Львівської філармонії. Диригент: Юрій ЯНКО, Харків
програма:

урочиста увертюра
"Карпатський концерт" для оркестру
Концерт № 2 для віолончелі з оркестром
Концерт № 5 для скрипки з оркестром
Концерт № 10 для скрипки з оркестром. ПРЕМ'ЄРА В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ.

 

Придбати квиток за адресою : https://concert.ua/uk/booking/parad-koncertiv-ivano-frankovsk/