Запрошємо нагоди прпредставників медіа на прес-конференцію з нагоди прем’єри драми «ГОЛОСИ», створеної в рамках проєкту «Творчі резиденції для бійців» від благодійного фонду «Творча Криївка».
Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка став партнером «Театральної резиденції», і 15 вересня о 18 годині в форматі «сцена на сцені» відбудеться прем’єра вистави, авторами якої є бійці, ветерани російсько-української війни. У форматі документального театру вони розкажуть особисті історії, вийшовши на професійну сцену. Виставу створено протягом трьох тижнів.
Перед премєрою запрошуємо журналістів на зустріч з авторами та учасниками проекту:
художній керівник Олег Шульга, актор театру та кіно, ветеран війни на Донбасі,
режисер Євген Степаненко, режисер театру та телебачення, телеведучий, ветеран війни на Донбасі,
технічний директор проекту Віталіна Маслова, голова правління фонду "Творча Криївка",
тренер з актопськоїТетяна Смирнова, актриса театру та кіно,
психолог Юлія Боринець,
актори та співавтори проекту
Олеся Антонова, діюча військовослужбовець
Андрій Балацький, ветеран війни
Катерина Бережна, ветеранка війни
Ігор Вовчук, ветеран війни
Роман Гребенюк, старший сержант ЗСУ
Юра Григор'єв, ДУК ПС, ветеран
Володимир Дубецький, ветеран
Андрій Лоза, ветеран
Дмитро Клугер, ветеран
Олександр Мітчик, прапорщик ДПС УкраїниУ грудні 2018 року волонтери проєкту розпочали підготовку до втілення в життя нової ідеї – провести творчу реабілітацію через заглиблення в один з видів мистецтва - театр, літературу, кіно, живопис – і відкрити нові грані власної особистості та нагадати суспільству, що війна триває.

В афвші вистави «Голоси» читаємо: «Ми добробати, ЗСУ, Нацгвардія, прикордонники, правосеки та волонтери. Герої. Сонечки. УБДшники, Льготніки. Оперативний резерв першої черги. Ми живемо поруч з вами. Ви нас знаєте. Ми – ваші сусіди, родичі, друзі, знайомі, перехожі на вулицях. Ця вистава – наші Голоси. Її створено за три тижні театральної резиденції. Вона присвячується нашим побратимам. Живим і загиблим».