Виїзд о 6:00 від Медичного університету (центральний вхід, вул. Галицька, 2), орієнтовне повернення до Івано-Франківська - близько 22.00.
Похід середньої складності, загальна протяжність маршруту 22 км., тривалість походу 1 день. Старт сходження - с. Ясіня.

У вартість екскурсії включено:

проїзд по маршруту
супровід гіда-інструктора
страхівка

Додатково оплачуються:

харчування
особисті витрати

ОБОВ"ЯЗКОВО мати з собою: воду, дощовик, сух. пайок (обід), зручне взуття, змінний одяг (можна лишити в автобусі).

Петрос - гора в Українських Карпатах, знаходиться в Рахівському районі, Закарпатської області. Висота над рівнем моря - 2020 метрів.
Краєвиди з г. Петрос надзвичайно захоплюючі, собливо гарно виглядає головний хребет Чорногори, по всій його довжині — від г. Говерли до г. Піп Іван. Дорога на вершину пролягає лісом майже до підніжжя гори. Під'йом від підніжжя до вершини дуже крутий, майже обривистий, а тому вимагає багато сил і витривалості. Петрос є третьою по висоті вершиною в Карпатах після г. Говерли (2061м) та г. Бребенескул (2035 м.). В перекладі з румунської слово "петрос" означає "камінь".

На вершині гори знаходиться каплиця та хрест, а також насипний пагорб із каміння, який і символізує вершину.
За бажання, на гору можна виїхати автомобілем - позашляховиком . Є дорога автомобільна, але вона вдвічі довша за пішохідну. Тому, по часу, виходить приблизно однаково, чи підійнятися самостійно, чи виїхати на авто (інформація перевірена особисто).

Замовлення квитків та детальніша інформація за телефонами: 050-066-59-85 та 097-543-79-79. Або у офісі м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 3 Б т/а "Мандрівочка"