Колеги! Запрошую Вас на розгляд Бізнес-кейс на тему: “Як створити Торговий дім/ торгівельну мережу на прикладі бренду Bee Strong?”, 17 вересня, вівторок, 19:00, вул.Січових Стрільців, 41, ресторація "Кухня", 3-й поверх, банкетний зал.

Дата: 17 вересня 2019, вівторок

Час: початок о 19:00 до 20:30

Адреса: м.Івано-Франківськ, вул.Січових Стрільців, 41, ресторація "Кухня", 3-й поверх, банкетний зал, https://goo.gl/maps/xVUhwpvgRQp

Що буде?

19:00-20:30 – розглянемо Бізнес-кейс на тему: “Як створити Торговий дім/ торгівельну мережу на прикладі бренду Bee Strong?”.
Який буде презентувати учасник Асоціації бізнесу Прикарпаття Андрій Павлюк.
На бізнес-кейсі буде дегустація різних сортів меду бренду Bee Strong http://bit.ly/2lUJTbJ.
Більш детально на зустрічі.

Що таке Бізнес-Кейс?

Кейс (від англ. Сase) - це опис конкретної ситуації або випадку в будь-якій сфері: соціальній, економічній, медичній і т.д. Як правило, кейс містить не просто опис, а й певну проблему або протиріччя і будується на реальних фактах.

Відповідно, вирішити кейс - це значить проаналізувати запропоновану ситуацію і знайти оптимальне рішення. Лікар вирішує кейси кожен раз, коли ставить пацієнту діагноз і призначає лікування. Юрист вирішує кейс, розбираючись в перипетіях справи і пропонуючи клієнтові найкращий вихід. Менеджер вирішує кейси на всіх етапах бізнес-процесу: який продукт запустити, де його продавати, як залучити покупців, яких постачальників і партнерів вибрати.

Спільний розбір життєвих ситуацій - універсальний спосіб навчання, тому аналоги рішення кейсів можна знайти ще в античності. Спартанські юнаки розбирали зі своїми наставниками ситуації, що виникають на поле бою, а обговорення «випадків» зі своїми учнями було улюбленим методом Сократа.

У сучасному вигляді кейс-метод зародився в 1870-і роки в Гарвардській школі права, а в бізнес-навчанні утвердився з 1920-х років.


Приходьте! Запрошуйте знайомих! Буде цікаво!

Щоб бути в курсі майбутніх подій вподобайте сторінку https://www.facebook.com/AssociationIF

P.S. За бажанням учасників Асоціації після завершення розгляду Бізнес-кейсу буде: Networking, бізнес-знайомства, вільне спілкування, оголошення.

Кількість учасників – перших 30 чол.
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації http://bit.ly/2ltVu1a
Підтверджені учасники заходу отримають e-mail /SMS, та/або будуть повідомлені по телефону до 16 вересня 2019 року.
Деталі за телефоном +380978702600

керівник Асоціації бізнесу Прикарпаття
Василь Павлюк