19 вересня о 10:00 в приміщенні залу засідань Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області відбудеться пресконференція «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості».
Під час пресконференції буде презентований український досвід з надання правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян, відеоролики з історіями клієнтів.
Також будуть обговорені тенденції розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні та правові інновації, кращі міжнародні практики та досвід, презентовані під час першої Київської міжнародної конференції, яка пройшла 10-12 вересня.
У конференції візьмуть участь:
 Михайло Євчук – директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області
 Андрій Гайда – в.о. начальника Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області
 Ігор Тинів ˗ секретар Ради адвокатів Івано-Франківської області

Участь у пресконференції візьмуть представники системи безоплатної правової допомоги регіону, адвокати та клієнти системи БПД, партнери та організацій громадянського суспільства, експерти.

Місце проведення: зал засідань Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, 4 поверх, вул. Грюнвальдська 11, м. Івано-Франківськ

Контактна особа: Наталія Шотурма (моб.0977695896)