Оголошуємо набір на участь у навчаннях для жінок-підприємниць щодо підвищення інвестиційної грамотності.
В програмі навчання:
- Розробка бізнес-планів
- Оцінка інвестиційних можливостей та аналіз інвестиційних показників
- Пітч вашого бізнесу – вдала бізнес презентація
- Акселераційна програма: що це таке і кому потрібно
- Роль місцевого органу самоврядування у стимулюванні розвитку бізнесу: розкриття можливостей та переваг створення бізнесу в Івано-Франківську
Завдяки волонтеру Корпусу Миру Eric Fein буде використано досвід американського корпоративного бізнесу. А також під час навчань учасниці отримають знання та навички щодо виявлення інвестиційних можливостей, залучення інвестицій, ролі мікрофінансування та грантів в інвестиційній культурі.
Потенційні учасниці: підприємниці та керівниці малого та середнього бізнесу, які планують розширяти та вдосконалювати свій бізнес; підприємниці — початківці або жінки, що мають ідеї створення власної справи та планують офіційну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності в м. Івано-Франківськ.
Тривалість навчань: 1 навчання триватиме 2 дні. Плануємо провести 2 навчання. Навчання є безкоштовними!
Дати навчань: місто Івано-Франківськ, 19-20 вересня 2019 р., 26-27 вересня 2019 р.
Реєстрація: Будь ласка, заповніть заявку за посиланням http://bit.ly/ILWE_project до 16 вересня 2019 року включно.
Захід є частиною проєкт «Інвестиційна грамотність для жінок-підприємниць», який виконується ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр» у партнерстві з управлінням економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за фінансової підтримки Посольства США в Україні U.S. Embassy Kyiv Ukraine. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Посольства США в Україні.