Запрошуємо Вас зустріти і провести Осіннє Рівнодення (Радуниця-Родогощ) разом зі Слов'янськими відав в колоритному місті Івано-Франківськ. Взяти участь в обряді, і отримати знання про основи Слов'янської традиції, виявити повагу предкам, а також задати питання оракулам (Таро, Рези Рода, Балто-Слов'янські руни).

Вартість участі: 2500 грн. (Проживання + участь в семінарі + похід на капище + обрядове участь + лекційне участь + бонусна лекція по магії трав) без урахування вартості дороги.

 Чат "телеграм" для спілкування і питань: https://bit.ly/2lvJNXM

 Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2LgYcml

В оплату входить:

- Проживання;
- Відвідування капища;
- Супровід двох відають;
- Лекції (докладніше в розкладі);
- Практичні заняття і обряд (докладніше в розкладі).
- Ритуал складання дарів предкам.
- Бонуси від провідних;
- Обмін досвідом, питання і обговорення.

Додаткова інформація за тел \ telegram
- Зореміра (099) 329 45 77
- Яродана (095) 117 36 23; (068) 763 18 91.

Виїзний семінар передбачає комплексну роботу:
➡ Традиція: Введення в Основи Слов'янської традиції; пантеон Богів; розуміння логіки Традиції; Практика підношення Треб.
➡ Рід: Розбір понять: родовий канал, родова сила, родової сценарій, підтримка Рода; Вплив предків на Рід і життя людини; родові техніки За і Проти.
➡ Енергетична структура людини згідно Північної Традиції;
➡ Слов'янські свята і традиції.

 Бонус - лекція по магії Трав.

Основна мета поїздки - це знайомство з основами Слов'янської Традиції, психологічна та духовна підготовка до переходу в темну пору року, отримання базових знань для розуміння суті даної Традиції, і сонастройка з ритмами Природи. Пошук ключів до розуміння своїх духовних, родових коренів. Розширення погляду на поняття Традиція і Духовність.