Дошка з цвяхами - це машина часу навпаки. Вона не переносить в минуле чи майбутнє, вона переносить прямо в тут і зараз.

Коли людина стоїть на цвяхах, вона повність розкривається. Почуття загострюються. Затискання на рівні тіла та розуму виходять. Вся система людини очищується, відбувається перезагрузка і фокусування на важливому.

‼️Стояння на цвяхах при дотриманні правил безпеки доступно майже для кожного. Протипоказання для людей із захворюванням серця, та високим тиском.

Три причини стати на цвяхи
- Фізіологічна дія. Тиск цвяхів за рахунок ваги тіла людини на точки акупунктури запускає очисні, відновлюючі та оздоровчі процеси в організмі.
- Енергетична дія. Як будь яка аскеза, дошка з цвяхами вивільняє велику кількість енергії, головне вдало її використати.
- Психологічна дія. Дозволяє розвити стресостійкість, концентрацію, силу волі. Росте психічна сила, впевненість в собі, здатність проживати неприємні моменти в житті спокійно та свідомо.

Інструктор пояснює правила безпеки, як дихати, куди звертати увагу, як проживати біль для отримання найкращого результату.

Про позитивний вплив на життя та тіло можна писати нескінченно. Краще прийти почути і відчути це все на собі.

Ведуча Rozalija Sydor про себе:
"Більше 5 років практикую йогу, недавно почала викладати. Пройшла два рази 10- ти денні курси медитації віпасана. На цвяхах стою недавно, але це дуже змінило моє життя"

Тривалість практичного заняття - в залежності від кількості присутніх, а також їх цілей. Мінімум - 2 години.

 Дата проведення: 21 вересня 2019 р.
Час: з 12:00 - орієнтовно до 14:00-15:00

Місце проведення: Ваша студія YoGi, вул. Вишневського, 8

оплата донейшн

 Усі деталі - за телефонами:
 098 95 88 553
 050 040 32 36