Навчально-терапевтичний проект «Використання арт-терапії в роботі практичного психолога та соціального педагога» буде корисним для: працівників соціально-спрямованих професій: психологів, консультантів, тренерів, соціальних педагогів, магістрантів та студентів психологічних факультетів, працівників системи освіти. А також людей які зацікавлені в особистісному розвитку та бажають знаходити варіант вирішення завдань в будь якій сфері життя, відчути силу внутрішньої енергії, натхнення та впевненість.

Ведучі тренери:

Підлипна Людмила - Психолог, акредитований гештальт-терапевт, супервізор, тренер ВСППГП «УКРАЇНСЬКИЙ ГЕШТАЛЬТ ІНСТИТУТ», арт-терапевт, сертифікований арт- тренер, автор і керівник проектів "Літня АРТ- школа" та "Арт- терапевтична ПАЛІТРА". Директор Івано-Франківського обласного психологічного центру, кандидат психологічних наук, доцент.

Підлипний Роман - Психолог, сертифікований гештальт-терапевт, арт-терапевт, сертифікований арт- тренер, співорганізатор та менеджер проектів літня "Арт-школа" та "Арт-терапевтична ПАЛІТРА". Голова асоціації практикуючих психологів Івано-Франківської області.

Теми проходження арт-терапевтичного проекту: Основні ознаки арт-терапії. Основні процедури. Види арт-терапії. Практичні вправи в групах арт-терапії. Казкотерапія. Піскова терапія. Глинотерапія. Символіка та феноменологія кольору, відношення кольорів в динаміці контакту людини з собою, оточуючим світом, а також з іншими людьми. Робота зі сновидіннями за допомогою методів художнього мистецтва. Робота з незавершеними ситуаціями та процесами. Дитячі та дорослі вікові кризи. Класифікація кризових станів. Підтримка ресурсів клієнта, який знаходиться в кризовій ситуації. Робота з архетипами: жіночність та маскулінність. Конкуренція. Оперативна арт-діагностика. Метод мандоли. Робота з агресією, тривогою, соромом, підтримуюча арт-терапія. Арт-техніки в роботі з психосоматикою. Фототерапія. «Спільне малювання», «Портрет гармонії». Створення тематичних колажів. Робота з автопортретом. Колажування. Вправи для розвитку навиків терапевта.

По закінченню навчання видається державний сертифікат Міністерства освіти та науки України, Академії педагогічних наук України, Всеукраїнського центру практичної психології та соціальної роботи.
Більше інформації на сайті http://stvory.wixsite.com/art-proekt

В навчальній програмі передбачено 9 сесій по 2 дні (з частотою один раз на 1,5 - 2 місяці в суботу, неділю)

Попередня реєстрація обов’язкова.
З питань реєстрації та деталі за телефоном 0505210475 – Підлипний Роман.