Lama – це популярна поп-рок-група в Україні. Колектив здобув популярність після випуску синглів «Менi так треба» і «Моє серце». Їх третім синглом був «Лiтак». Перший альбом «Менi так треба» був випущений в 2006 році.

Активні учасники гурту «Lama»:
Наталія Дзенькiв – соліст, автор лірики
Костя – гітара
Zurik – бас-гітара
Zi-Zi – барабани
Жека – клавішні

У 2007 році «Lama» отримали Best Ukrainian act на музичному конкурсі MTV Europe Music Awards.

Сингли:

● 2006: Менi так треба
● 2006: Моє серце
● 2006: Лiтак
● 2007: З тим, кого любила
● 2007: Свiтло i Тiнь
● 2008: Знаешь, як болить
● 2008: Не мама
● 2009: Я не та
● 2009: Зджерела
● 2009: Жовте поле
● 2010: Тримай
● 2011: Не підведи
● 2012: Пробач
...

Вона вітається з усіма за руку, дуже тихо говорить, і на відміну від однойменної тварини не здіймає високо голови. Лама, пісні котрої можна почути будь-де виявляється дуже позитивною дівчиною на ім’я Наталя.

Пробиватися Ламі допомагає її земляк та один з найкращих звукорежисерів країни – Віталій Телезін. На початку 90-х тоді ще Наталя Дзенків співала у гурті «Магія». «Ми тоді були дуже популярні, - розповідає Лама. – Просто творчим людям, якими є ми з Віталіком, важко займатися бізнесом. Ми не знали, в якому напрямку рухатися, до кого звертатися. Часи змінилися, і зараз ми розуміємо, що треба робити, щоби отримати цю підтримку».

З самого дитинства Лама грає на фортепіано та гарно танцює, але бути піаністкою вона бути не захотіла після поїздки до Німеччини. Там вона побачила Томаса Андерса з Modern Talking та Bon Jovi, і зрозуміла, що хоче співати.

Вдруге до Берліна вона поїхала вже для того, щоб відзняти дебютне відео до пісні «Мені так треба».

«Назва асоціюється не стільки з твариною, скільки з індійською культурою, якою я цікавилась», - розповідає співачка.

Біля огорожі з однойменною твариною Наталя провела не одну годину. З тварин Лама-співачка любить собак та кішок.

«Мені здається, що я занадто віддана мистецтву. Є в мене ще така риса – відкритість. Деякі люди вважають, що в нашій країні це може бути використано проти тебе. Поки що зла не відчуваю, але я ще дуже небагато бачила».

Розмовляє Лама виключно українською мовою, і єдиний мовний компроміс для неї – англійська. Продюсери стосовно співачки будують грандіозні плани – впевнені, що продукт матиме успіх в Європі.

Світ побачили вже 2 платівки Лами – «Мені так треба» та «Світло і тінь». Перший приніс співачці звання відкриття року на нагородну премією MTV EMA (вона стала першою з українських музикантів, володарів цієї премії), а другий – завдяки синглу «Знаєш як болить», саундтреку до стрічки «Сафо» буквально зник з полиць.