Презентація альбому "Вихід є!" у Івано-Франківську.

«Фліт» — український музичний гурт з Івано-Франківська, створений в 2001 році, основним напрямом в стилі є панк-рок. Але сам гурт називає свій музичний напрям «інтелігент-панк-роком».

Історія гурту бере свій початок в 2001 році, коли п’ятеро молодих людей об’єднались під однією короткою, але влучною назвою –«Фліт». Це були: Новіков Володимир - вокал, Бєляков Віталій - бек-вокал, Марків Андрій - гітара, Копієвський Михайло - бас-гітара, Чорний Юра - ударні[1].

За словами гурту назва гурту взята з словника англійської мови, на якій має багато значень:«перелітати», «пурхати», «братися то за одне, то за інше», і символізує «викореніння з теперішньої шоу-бізнесової естради неякісну музику, беземоційну, яка взагалі не несе в собі нічого».[2]

Але не пройшло і двох років від створення групи, як її торкнулись перші творчі розбіжності між учасниками колективу, внаслідок яких групу покидає барабанщик Юра Чорний. У 2003році вакантне місце займає Ігор Озарко.

У грудні 2003 група випустила свій дебютний альбом «Світ такий...», який тиражувала компанія «Grolis Records» (м. Тернопіль).

На початку 2004 року, гурт покинув бек-вокаліст – Бєляков Віталій. Група продовжила свою діяльність вчотирьох.

У жовтні 2004 року, компанія «UKRmusic» (м. Київ), перевидала альбом «Світ такий...»

Пісня «Їжачок» з цього альбому стала однією з найвідоміших композицій гурту. Після успіху пісні група внесла в свою емблему профіль їжачка.