Навчальна програма "Стратегія в бізнесі" з Олександрою Баклановою

Учасники мають можливість отримати фахову експертизу для цілої компанії чи окремого проекту. Практичні кейси успішних бізнесів, розвиток стратегічного мислення та постановка цілей. Якісна та інтерактивна подача інформації від визначної української експертки зі стратегування, Олександри Бакланової.

Кількість учасників обмежена.

Три дні 27, 28, 29 вересня (п’ятниця, субота, неділя)
Місце проведення: Promprylad.Renovation, конференц-зал.
Години навчання 9:00-18:30, із перервою на обід, третій день 8:30-16:00.

ВАРТІСТЬ
7000 грн.
Квитки можна придбати на сайті 2Event:
https://2event.com/events/1820239
або на розрахунковий рахунок "Теплого Міста"
р/р 26002530390500 в ПАТ "УкрСиббанк"
Призначення платежу: Благодійний внесок на програму "Розвиток соціально-орієнтованого підприємництва", ПІБ учасника".

Для учасників бізнес-спільноти платформи “Тепле Місто” діє спеціальна ціна. Дізнайтеся в координатора по роботі з бізнес партнерами, які умови для вашої компанії Nataly Masechko
Долучитися до бізнес-спільноти “Теплого Міста”: https://warm.if.ua/partners/join

ДЛЯ КОГО ПОДІЯ
- для власників бізнесів
- для людей, які займаються імплементацією стратегії в компанії

Викладач — Олександра Бакланова (Alexandra Baklanova)

Олександра є консультантом зі стратегії та управління змінами та керуючою партнеркою компанії pro.mova. Спеціалізується на складних випадках, які потребують перетину компетенцій. Працювала в європейській штаб-квартирі SONY (Німеччина) перед тим, як повернутися до України і приєднатися до команди, яка створила kmbs (Києво-Могилянську Бізнес-Школу) – Олександра побудувала один із трьох підрозділів Школи. Після запуску kmbs працювала стратегічним радником для інвестиційного банку.
Викладає в Львівській Бізнес-Школі та для чисельних некомерційних проектів – суспільних, культурних, мистецьких, просвітницьких, правозахисних та аналітичних. Є членом Дорадчої ради Школи лідерства та Менеджменту в Український католицький університет UCuniversity, Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина та ПЛАСТу. Має освіту з міжнародної економіки та Executive МВА. Є співзасновницею та учасницею Несторівської та Унівської міждисциплінарних експертних груп (візія для України та міста Львова), а також інвесторкою соціального проекту Urban Space 500.

Проект «Розвиток середовища для навчання бізнесу у місті Івано-Франківськ» реалізується в партнерстві з Lviv Business School (Lviv Business School (LvBS)) за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малого та середнього підприємництва проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.
Проект "Партнерство для розвитку міст"