Більше місяця тому ми запустили заняття "Йога вихідного дня" і побачили, що багато людей із задоволенням відвідують їх, оскільки не мають часу в будні дні приділити увагу собі. Але декому не виходить приходити і в суботу. Тому Ваша студія YoGi має для вас ще одну пропозицію! Недільна йога з Rozalija Sydor. З цією чарівною дівчиною ми вже двічі у студії ставали на цвяхи і переконані, що і ви будете раді познайомитися з нею і розпочати свій вихідний день з максимальною користю для себе :)

Розалія Сидор про себе:
" На заняття хатха йоги я прийшла з цікавості, продовжувала займатись, щоб трохи розтянути своє «дерев‘яне» тіло, а пізніше зрозуміла, що це був перший крок на зустріч собі. На мою думку, щоб повернутись до себе є багато інструментів, але для мене саме практика йога асан допомогли усвідомити своє тіло та почати відчувати його.

Протягом 5-ти років було прочитано безліч літератури, прослухано величезну кількість лекцій, відвідано багато семінарів, практик з людьми, які в йозі вже доволі тривалий час, практикування різноманітних практик, медитацій, експерементів з власним тілом і його можливостями, залишала це все і знову поверталась.

Це мій шлях, який повертає мене до тиші та рівноваги через власний досвід та проживання відчуттів у практиці, моментів усвідомлення того я, яке я шукала, вміння бути з собою через положення тіла, дихання, відчуттів у тілі.

Отримую неймовірну радість, коли люди діляться зі мною, що їхнє тіло та його можливості змінюється та починають краще відчувати, розуміти себе після практики асан йоги.
Йога - це те, що має статись з кожним.

Отже, чекаємо вас на першому занятті у першу неділю жовтня - 6 жовтня об 11:00 у Ваша студія YoGi за адресою вул. Вишневського, 8