Друзі в Івано-Франківську, Чеський центр у Києві, Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац» та Івано-Франківська міська рада
запрошують на вас на виставка світлин «Оксамитова революція 1989 року» та показ чеського фільму «КОЛЯ».

---------------------------
Виставка «Оксамитова революція 1989 року»
КІНЕЦЬ ТОТАЛІТАРНОГО РЕЖИМУ В ЧЕХОСЛОВАЧЧИНІ

Виставка показових світлин 15 передових чеських фотографів, які зафіксували переломні моменти нової історії Чехословаччини, коли після 40 років гніту комуністична диктатура зрештою скінчилася: демонстрації проти тоталітарного режиму в 1988 році, тиждень Палаха в січні 1989 та 17 листопада 1989, а саме емоційну натхненну атмосферу, яка слідувала за цими подіями.

Частиною виставки також є набір фотографій відходу радянських військ з території Чехословаччини в 1990–1991 роках, який і завершив Оксамитову революцію.

Куратор: Дана Кіндрова


----------------
«КОЛЯ»
режисер Ян Сверак, знято у 1996 році, 111 хв.

Любовна комедія про чоловіка, який думав, що вже не може бути гірше, і не сподівався, що саме проживає найкращі моменти свого життя. У Франтішека вже посивіли вуса. Коля ще не досяг шкільного віку, вони зустрілися завдяки трагікомічній життєвій ситуації. Зрештою ці двоє залишилися самі. Старий молодчик і хлопчик, які один одного не розуміють у всіх значеннях цього слова. На них чекає довгий і складний шлях за усмішкою і любов’ю.

Фільм отримав «Оскара» та «Золотий глобус» за найкращий іноземний фільм у 1996 році.