Дивіться хто повернувся - наша улюблена йогиня - Світлана Лютіна (Svitlana Lyutina-Martsiniv):
"Зараз йога - невід`ємна складова мого життя.
До цього я дійшла десь на третьому місяці занять. Привели мене туди проблеми зі здоров`ям. Ще з підліткового віку хронічні головні болі і погане травлення.
Десь через три роки стабільної роботи над собою, почала сама вести заняття, спочатку для подруг, зрозуміла, що потрібно рухатись в цьому напрямку.
Працювала в йога цетрі, в спорт клубі «Альянс», і ін.
Брала участь в виїзних йога кемпах, де була інструктором. Декілька років поспіль навчалась в самих крутих йога тічерів. Навчалась в М. Загуменнікова, А. Пахомова, Зенченко, А.Ткаченко, А.Фролов-Йогатерапія.
Oтримала сертифікацію міжнародного стандарту RYT 200. В декретній відпустці вела заняття для вагітних.
Також є досвід в авторському проекті по схудненню за допомогою занять йогою.
Що змінилось в житті завдяки йозі?
Зрозуміло, що можливості тіла змінились, значно покращилось самопочуття, зникли головні болі, немає відчуттів на зміну погоди, перестала боліти спина, я стала більш врівноваженіша і спокійніша, більш свідомою, покращилась гнучкість, осанка, я навчилась швидко і якісно розслаблятись, покращилась дисципліна і самооцінка.
Моє тіло було готове до вагітності, я швидко відновила форму після пологів. З`явилось бажання більше пізнавати, вчитись, і ділитись хорошим настроєм і наслідками коректної практики з іншими.
Бажаючих приєднатись буду рада бачити на заняттях".
Запрошуємо усіх в нову групу
у вівторок та п'ятницю
20:00 - 21:15
вул. Стуса, 35а (район Арсену)
Реєстрація за посиланням:
http://bit.ly/2qoUeyW
Наші спецпроекти5
Набір на йогу

Рецензія
Афіша
Оголошення
Додати
Фільтри