Голос та зовнішність Софії Ротару.

Народився 16 травня 1983 року в місті Челябінську (Росія).

Діоніс Кельм народився в сім'ї службовців. Мати - медик, батько - інженер. Незвичайне ім'я «Діоніс» дитині дав старший брат Олексій. Прізвище Кельм має німецьке коріння по батьківській лінії.

1988. Вперше голос Софії Ротару Діоніс почув на електрофонів «Росія», в дуже ранньому віці. Йому тоді тільки виповнилося 5 років. Це була пісня «А музика звучить...», з платівки «Ніжна мелодія» 84 року, яка розійшлася по Радянському Союзу мільйонним тиражем. Другий для Діоніса була грамплатівка - «Монолог про кохання». Всі пісні звідти він знав напам'ять і співав їх весь вільний час. Але склалося так, що він міг чути улюблений голос, тільки два рази на рік, приїжджаючи до родичів в далекий Великий Новгород. Підкорений голосом і піснями Ротару, він відчув, що в ньому народилася величезна любов до музики і співу.

1993. Діоніс єдиний учень за 57 років існування Музичної школи, в його районі, що прийшов навчатися співочому мистецтву за власним бажанням. Своїм прагненням до музичного розвитку він вразив усіх педагогів, друзів і батьків. Беручи участь у всіляких міських та обласних конкурсах, він займав тільки лідируючі позиції. Незважаючи на те, що Діоніс завжди мріяв про скрипку, йому довелося вивчати фортепіано. Перший рік навчання йшов за два, так як Кельм був найстарший у класі. Проте, навчання давалося хлопчикові досить легко.

1995. Перша у Діоніса аудіокасета Софії Ротару - «Хуторянка». Після неї він грунтовно почав збирати всю інформацію про співачку. Кельм давав оголошення в газети про купівлю вінілових платівок Ротару. У підсумку з великою працею набралася колекція з 19 штук, а всього їх 25. Ніхто не вірив у те, що захоплення Діоніса творчістю Софії Ротару серйозне.

1997. З дитинства Діоніс дуже самостійний і тому вже в 14 років він пішов на свою першу роботу. У вільний від навчання час він працював консультантом з краси.

1999. Закінчив повне навчання в загальноосвітній і музичній школі. Отримав диплом по класу фортепіано і сольного співу. Діоніс вступив до Південно-Уральський Державний Університет на заочне відділення, юридичний факультет.

2000. Кельм пройшов курси перукаря-візажиста в ОЦ «Мізар».

2001. Друг з академії культури, який у рамках свого навчання пародіював А. Пугачову, М. Распутіну і Л. Гурченко, запропонував Кельму спародировать Ротару. Але Діоніс відмовився, не знаходячи ні найменшої схожості з співачкою, навіть комічного. Але через 3 місяці другу знадобилася допомога в роботі, і Діонісу довелося погодитися. І ось він показує на сцені в нічному клубі «Софію Ротару». Глядачі з першого разу прийняли артиста на «ура». Робота в клубі стає хобі.

2002. Концерт Софії Ротару з програмою «Життя моє-моя любов» в Челябінському театрі драми - став першим у житті Діоніса Кельма. У той пам'ятний вечір він отримав плакат, про який мріяв з дитинства. Діоніс вдало поєднує хобі і навчання в університеті. З приголомшливим успіхом, він пробує співати на сцені вживу голосом Ротару. Перші гонорари Кельм витрачає на перуку і пошиття одягу в стилі співачки.

2003-2004. Діоніс отримує сім пропозицій від кращих нічних клубів Єкатеринбурга. І вперше відправляється на гастролі в інше місто. Всі знаходять сильне зовнішню схожість з Ротару, називаючи Діоніса її двійником. Не тільки зовнішнім, але і голосовим.

4 червня 2004 він знайомиться зі своїм першим коханням Євгенією.

2005. Хоббі переростає в основну роботу. Тепер Діоніс Кельм - двійник Софії Ротару. Надходять замовлення на ексклюзивне виступ в Казані, Пермі та Новосибірську. Перша зустріч з Софією Михайлівною особисто, відбулася 30 вересня о Тверському цирку, але Діоніс не наважився розповісти про себе, скромно отримавши плакат та іменний автограф.

2006. 15 квітня о БКЗ «Жовтневий» в Санкт-Петербурзі, Кельм подарував співачці свої фото «в образі» і квіти, а Софія Михайлівна у відповідь, запросила свого двійника в Ялту на день народження!

Діоніс виступив у кращому нічному клубі Росії 2005 року «М-33» в м. Архангельську. Проходять зйомки інтерв'ю для каналу «ТНТ» про двійника і незвичайному шоу. Газета «Комсомольська правда» друкує інтерв'ю двійника Ротару. Концертна програма «Є вічна любов!» Від Діоніса Кельма, була представлена в містах: Уфі, Самарі, Казані, Тольятті, Саратові, Волгограді, Ростові-на-Дону, Краснодарі, Воронежі, Харкові, Ялті.

Діоніс Кельм приїхав до Ялти на запрошення, щоб привітати Софію Михайлівну з днем народження. Отримавши від співачки схвалення на свою творчість та іменний автограф. Ротару дуже тепло підтримала свого єдиного двійника, сказавши про фотографії Кельма, в її образі: «Це ти? Ні! Це я!», І показала ці фото всім присутнім.

2007. Тепер у Діоніса Кельма перуки і костюми, ідентичні Софії Ротару, зроблені за ексклюзивним замовленням у професіоналів. Нові програми «Серце ти моє» і «Я твоя любов» пройшли в містах: Омськ, Красноярськ, Володимир, Ярославль, Нижній Новгород, Набережні Челни, Казань, Єкатеринбург, Челябінськ, Одеса, Ялта.

На ювілей до Ялти Кельм приїхав з нареченою Євгенією. Вони привітали Софію Михайлівну букетом гербер та скринькою зробленої уральськими майстрами з клена. Пройшли зйомки в програмі «Нехай говорять» ОРТ, «Російські сенсації» НТВ, «Надзвичайні історії» РенТВ.

2008. Софія Ротару на 7 своїх концертах у Волгограді, Ростові, Краснодарі, Ставрополі, Ульяновську, Самарі і Красноярську запросила Діоніса Кельма на «білий» танець.

Весь рік Діоніс перебував на гастролях. Пройшов величезний тур по Росії та Україні «З любов'ю, Діоніс»: Одеса, Київ, Красноярськ, Іркутськ, Улан-Уде, Новосибірськ, Томськ, Барнаул, Кемерово, Тюмень, Єкатеринбург, Ярославль, Нижній Новгород, Володимир, Волгоград, Ульяновськ, Ставрополь. Пройшли зйомки для телеканалів «Інтер», «СТБ», «Зірка», «ОРТ». Інтерв'ю в російських газетах «Життя», «Теленеделя», «МК», «Комсомольська правда», «Твій день» та місцевих виданнях.

2009. На сьогоднішній день, Діоніс Кельм - єдиний визнаний зовнішній і голосовий двійник Софії Ротару. Успішно пройшло початок нового туру 2009 «Я люблю Софію Ротару» в містах: Кіров, Перм, Н.Новгород, Ярославль, Володимир, Муром, Іваново, Тамбов, Смоленськ, Липецьк, Білгород, Тула, Твер, Рязань, Ростов, Краснодар, Сочі

7 серпня. 62-річчя Софії Михайлівни Ротару

Восени Діоніс вперше відвідав міста Далекого Сходу: Владивосток, Хабаровськ, Комсомольськ-на-Амурі, Благовєщенськ і Читу, де успішно пройшли незабутні концерти артиста

Від свого обличчя, Діоніс Кельм, ексклюзивно привітав Губернатора і Адміністрацію Амурської області, у Благовіщенському Громадську Культурному Центрі, з наступаючими святами

2010. Новий рік Кельм в перший раз за 9 років творчої діяльності зустрів у колі сім'ї на батьківщині Діда Мороза в г.Великий Устюг

Зі сторінок газети "Синьогір" (м. Челябінськ) Діоніс привітав своїх земляків "З новим роком!"

У січні пройшли зйомки Діоніса Кельма, як єдиного двійника Софії Ротару для телеканалу НТВ, програми "Російські сенсації"

Навесні список міст-шанувальників творчості двійника Ротару поповнився. Діоніс вперше побував в Іжевську, Оренбурзі і Находці (Приморський край)

Тур пройшов в містах: Челябінськ, Смоленськ, Москва, Нижній Новгород, Дзержинськ, Муром, Орел, Волгоград, Іжевськ, Оренбург, Уфа, Барнаул, Владивосток, Знахідка, Маріуполь, Одеса

Діоніс взяв участь у сцені кліпу талановитого Московського співака і композитора Сергія Переверзєва, на пісню "Хочу одружитися", в ролі зірки - Софії Ротару

3 серпня виповнилося 9 років творчої діяльності Кельма

Діоніс Кельм дав ексклюзивне інтерв'ю газеті Життя (Україна) і Аргументи і Факти (Москва)

Осіння програма продовжилася в Москві, Владивостоці, Нижньому Новгороді, Вологді, Череповці, Пермі, Красноярську

2011. Зйомки та ефіри для каналу НТВ і МузТВ

Радіоефіри для "Індіго" і "ЮМОРфм"

Нова програма "Час любити", в нових костюмах від одного з провідних дизайнерів одягу Олени Новосьолова, почалася з Москви.

Починається великий ювілейний тур по Росії та Україні - 10 років з Вами!

Уральська легенда у твоєму місті! Жди її!