З 9 червня по 7 липня  у «Мармуляді»  триватиме виставка нашого місцевого художника Олександра Тимківа під назвою «БОВДИ у Карпатах».

Знаєте, що таке «бовди[1]»? І ми не знали, поки якось не поїхали  на Скелі Довбуша декілька тижнів тому і познайомилися з екскурсоводом Олесем, який нас зачарував своїми оповідками про скелі, потім ми відвідали невеличкий музей з його знахідками і дізналися, що він ще й художник (у першу чергу). І вирішили, що це суперова нагода організувати виставку робіт Олеся, які він присвятив Скелям і тим самим нагадати нашим любим мешканцям та гостям міста, що ми маємо унікальний ландшафт за пару кілометрів від нас – унікальний у трьох аспектах: природньому, історичному та туристично-спортивному, а за вікном спека і чом не поїхати і побачити усю цю красу і дізнатися про щось нове:)

 

Декілька слів про самого художника: Олександр вчився у кримському художньому училищі ім. Миколи Самокіна та у Львівській Академії Мистецтв. Потому працював директором художньої школи у Болехові. Загалом вже організував декілька персональних виставок і насьогодні продовжує подорожувати, досліджувати Скелі Довбуша. На даному етапі – вільний художник, екскурсовод.

 

Цього разу ми хочемо аби виставка зацікавила і спонукала вибратися з міста, тому поміж робіт, на яких зображені скелі і пейзажі навколо, будуть висіти інформаційні стенди про самі скелі.

 

Слоган цієї виставки «Приходь, пізнавай, заряджайся, відпочивай, медитуй, набирайся сили» і хочемо затягнути людей спочатку на виставку, а потім на самі Скелі.

 

НА ВІДКРИТТІ ВИСТАВКИ, 9 червня о 13.00, РОБОТИ ПРЕДСТАВЛЯТИМЕ АВТОР – Олександр Тимків. Також буде музичний супровід (сюрприз від організаторів:)

 

[1] Бовди – кельська древня назва, що означає «валуни, каміння».